0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy Serie A
Udinese Calcio
-
-
AS Roma
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Internazionale Milano
-
-
Cagliari
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Sassuolo
۳
۳
AC Milan
Finished
۱۶:۳۰
Napoli
۲
۲
Frosinone
Finished
۱۴:۰۰
  Germany Bundesliga
Bayer 04 Leverkusen
-
-
SV Werder Bremen
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
SV Darmstadt 98
۰
۱
SC Freiburg
inprogress
۱۷:۰۰
  Portugal Primeira Liga
SL Benfica
-
-
Moreirense
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FC Arouca
-
-
Boavista FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Estrela Amadora
۱
۱
Rio Ave
inprogress
۱۸:۰۰
Portimonense
-
-
Casa Pia Atletico
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Spain La Liga
Real Sociedad
-
-
Union Deportiva Almeria
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Athletic Bilbao
-
-
Villarreal CF
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Las Palmas
۰
۲
Sevilla FC
Finished
۱۵:۳۰
Granada CF
۲
۰
Alaves
inprogress
۱۷:۴۵
  Turkey Super Lig
Fatih Karagumruk
-
-
Fenerbahce SK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hatayspor
۰
۳
Istanbulspor AS
Finished
۱۶:۳۰
Pendikspor
۲
۳
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۱۴:۰۰
Caykur Rizespor
۳
۰
Antalyaspor
Finished
۱۶:۳۰
  England Premier League
Liverpool
۰
۱
Crystal Palace FC
Finished
۱۶:۳۰
Arsenal
-
-
Aston Villa
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
West Ham United
۰
۲
Fulham
Finished
۱۶:۳۰
  Netherlands Eredivisie
AFC Ajax
۰
۱
FC Twente
inprogress
۱۸:۱۵
NEC Nijmegen
-
-
FC Zwolle
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Heracles Almelo
۰
۲
SC Heerenveen
Finished
۱۳:۴۵
Fortuna Sittard
۰
۱
Feyenoord Rotterdam
Finished
۱۶:۰۰
FC Utrecht
۲
۱
Go Ahead Eagles
Finished
۱۶:۰۰
  France Ligue 1
Olympique Lyonnais
-
-
Stade Brestois 29
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Le Havre AC
۰
۱
FC Nantes
Finished
۱۴:۳۰
Clermont
۱
۱
Montpellier HSC
Finished
۱۶:۳۰
  Azerbaijan Premier League
Sabah
۱
۱
FK Qarabag
inprogress
۱۸:۳۰
Sabayil FK
۳
۳
Kapaz
Finished
۱۶:۰۰
  Japan J League
Gamba Osaka
۲
۱
Sagan Tosu
Finished
۰۹:۳۰
  Iran Azadegan League
Naft Masjed Soleyman
۱
۰
Mes Shahr-e Babak
inprogress
۱۸:۰۰
FC Darya Caspian Babol
۲
۰
Shahin Bandar Ameri
Finished
۱۶:۴۵
  Switzerland Super League
BSC Young Boys Bern
۱
۲
FC Luzern
inprogress
۱۸:۰۰
FC Basel
۲
۱
Servette Geneve FC
Finished
۱۵:۴۵
FC Stade Lausanne Ouchy
۰
۰
FC Winterthur
inprogress
۱۸:۰۰
  United States MLS
Portland Timbers
۲
۲
Los Angeles FC
Finished
۰۰:۱۵
FC Dallas
۰
۰
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۰۰
Vancouver Whitecaps
۱
۳
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۶:۰۰
Charlotte
۳
۲
Toronto FC
Finished
۰۳:۰۰
D.C. United (Washington)
۲
۳
Orlando City SC
Finished
۰۳:۰۰
New York City FC
۲
۰
New England Revolution
Finished
۰۳:۰۰
San Jose Earthquakes
۰
۳
Colorado Rapids
Finished
۰۶:۰۰
New York Red Bull
۰
۰
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
Real Salt Lake
۰
۰
Columbus Crew
Finished
۰۵:۰۰
Montreal Impact
۲
۱
FC Cincinnati
Finished
۰۳:۰۰
Minnesota United
۱
۲
Houston Dynamo
Finished
۰۴:۰۰
Sporting Kansas City
۲
۳
Inter Miami CF
Finished
۰۴:۰۰
  Ukraine Premier League
FC Vorskla Poltava
۰
۱
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۱۳:۳۰
Zorya Luhansk
۱
۰
FC Chornomorets Odessa
Finished
۱۶:۰۰
Polissya Zhytomyr
۰
۰
Kolos Kovalivka
inprogress
۱۸:۳۰
  Norway Eliteserien
Molde FK
۰
۰
Kristiansund BK
inprogress
۱۸:۳۰
Lillestrom SK
-
-
FK Bodo Glimt
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Rosenborg BK
۱
۰
Ham-Kam
inprogress
۱۸:۳۰
Tromso IL
۰
۱
FK Haugesund
inprogress
۱۸:۳۰
Odds Ballklubb
۰
۱
Sandefjord
inprogress
۱۸:۳۰
Viking Stavanger
۱
۱
SK Brann Bergen
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Serie A
Criciuma EC
۱
۱
EC Juventude
Finished
۰۱:۰۰
Fluminense RJ
۲
۲
Bragantino Red Bull
Finished
۰۳:۳۰
Sao Paulo FC
۱
۲
Fortaleza CE
Finished
۰۳:۳۰
Vasco da Gama RJ
-
-
Gremio Porto Alegrense RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Atletico Paranaense
-
-
Cuiaba MT
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Atletico Clube Goianiense
-
-
Flamengo RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Internacional RS
۲
۱
EC Bahia
Finished
۰۱:۰۰
  Germany 2. Bundesliga
FC St. Pauli
۳
۴
SV Elversberg
Finished
۱۵:۰۰
1.FC Magdeburg
۲
۲
Hamburger SV
Finished
۱۵:۰۰
TSV Eintracht Braunschweig
۰
۰
Hannover 96
Finished
۱۵:۰۰
  Greece Super League
AEK Athens
-
-
Aris Thessaloniki
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Panathinaikos
۲
۱
Lamia 1964
inprogress
۱۷:۳۰
  Colombia Primera A
Independiente Santa Fe
۰
۰
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۰:۴۰
Deportivo Pereira
۰
۰
CD Jaguares de Cordoba
Finished
۰۵:۰۰
CD Junior de Barranquilla
۱
۱
Envigado
Finished
۰۲:۵۰
Boyaca Chico
-
-
Patriotas Tunja
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Japan J3 League
FC Gifu
۱
۲
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۰۹:۳۰
F.C. Ryukyu
۴
۳
Nagano Parceiro
Finished
۱۰:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۰
۱
Imabari FC
Finished
۰۷:۳۰
Omiya Ardija
۱
۱
Azul Claro Numazu
Finished
۰۸:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۱
۱
Kamatamare Sanuki
Finished
۰۸:۳۰
Zweigen Kanazawa
۳
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۸:۳۰
Grulla Morioka
۰
۱
FC Osaka
Finished
۰۸:۳۰
Kataller Toyama
۲
۰
Gainare Tottori
Finished
۰۸:۳۰
  China Super League
Changchun Yatai
۱
۲
Chengdu Rongcheng FC
Finished
۱۱:۰۰
Tianjin Jinmen Tigers
۰
۰
Meizhou Hakka
Finished
۱۴:۳۰
Shanghai Port FC
۴
۳
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۵:۰۵
Shenzhen Peng FC
۱
۱
Wuhan Three Towns
Finished
۱۵:۳۰
Qingdao Hainiu
۲
۰
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۵:۰۵
Cangzhou Mighty Lions FC
۳
۲
Qingdao West Coast FC
Finished
۱۵:۰۵
  Belgium First Division A - Championship Group
RSC Anderlecht
-
-
Union St.-Gilloise
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Club Brugge KV
۳
۰
Royal Antwerp FC
Finished
۱۵:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Suwon City
۱
۰
Daejeon Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Incheon United FC
۱
۱
Daegu FC
Finished
۱۱:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Suwon Samsung Bluewings
۲
۱
Gimpo Citizen
Finished
۱۱:۰۰
Chungnam Asan
۲
۲
Cheonan City
Finished
۱۱:۰۰
Jeonnam Dragons
۱
۱
Ansan Greeners
Finished
۰۸:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۰
۰
Zeleznicar Pancevo
inprogress
۱۸:۳۰
FK Cukaricki Stankom
-
-
Partizan Belgrade
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Napredak Krusevac
۰
۱
FK Radnik Surdulica
inprogress
۱۸:۰۰
FK Vojvodina Novi Sad
۲
۰
FK TSC Backa Topola
inprogress
۱۸:۰۰
  Costa Rica Primera Division
AD Municipal Grecia
۰
۱
Deportivo Saprissa
Finished
۰۰:۳۰
Puntarenas FC
۲
۱
Sporting San Jose
Finished
۰۰:۳۰
CS Cartagines
۳
۱
AD San Carlos
Finished
۰۳:۱۵
Municipal Perez Zeledon
۰
۱
LD Alajuelense
Finished
۰۶:۰۰
Santos de Guapiles
۰
۴
CS Herediano
Finished
۰۳:۳۰
  Uruguay Primera Division
Club Atletico Cerro
۰
۰
Centro Atletico Fenix
Finished
۰۰:۰۰
Deportivo Maldonado
۰
۱
Cerro Largo FC
Finished
۰۲:۳۰
Rampla Juniors
۰
۱
Racing Club de Montevideo
Finished
۱۶:۳۰
Defensor Sporting
-
-
Club Atletico River Plate
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Peru Liga 1 - Apertura
FBC Melgar Arequipa
۲
۰
Carlos A. Mannucci
Finished
۰۱:۳۰
Sport Boys
۱
۲
Universitario de Deportes
Finished
۰۴:۳۰
Universidad Cesar Vallejo
-
-
Comerciantes Unidos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  India Indian Super League
FC Goa
۳
۱
Chennaiyin FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia A-League Women
Melbourne Victory (W)
۰
۱
Central Coast Mariners (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
۸
۰
Perth Glory
Finished
۰۸:۳۰
  Mexico LIGA MX
Pachuca CF
۰
۱
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۲:۳۰
Club America
۵
۱
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۴:۳۵
CF Rayados de Monterrey
۳
۳
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۶:۴۰
  Argentina Primera Nacional
Club Atletico Alvarado
۰
۱
CD Maipu
Finished
۰۱:۳۰
CA All Boys
۱
۰
Talleres Remedios Escalada
Finished
۰۱:۴۰
Deportivo Moron
۰
۲
Colon de Santa Fe
Finished
۰۳:۴۰
  Australia Queensland Premier League
Caboolture
۲
۱
SWQ Thunder
Finished
۱۱:۳۰
Logan Lightning
۲
۰
Eastern Suburbs
Finished
۱۲:۴۵
Mitchelton FC
۲
۵
Brisbane Strikers
Finished
۱۱:۳۰
  Japan J2 League
Roasso Kumamoto
۳
۳
Ventforet Kofu
Finished
۰۸:۳۰
Yokohama FC
۲
۰
Fujieda MYFC
Finished
۰۸:۳۰
Renofa Yamaguchi
۴
۰
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۰۸:۳۰
Blaublitz Akita
۰
۰
Fagiano Okayama
Finished
۰۸:۳۰
  Scotland Premiership
Ross County
۳
۲
Glasgow Rangers FC
Finished
۱۴:۳۰
  Paraguay Primera Division
Olimpia Asuncion
۲
۱
Tacuary
Finished
۰۱:۳۰
General Caballero JLM
۱
۲
Nacional Asuncion
Finished
۰۴:۰۰
  Spain Primera Division Women
Real Madrid (W)
-
-
Granada (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Athletic Bilbao (W)
۱
۰
Atletico Madrid (W)
Finished
۱۳:۳۰
UD Granadilla Tenerife (W)
۲
۲
Madrid CFF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Valencia (W)
۰
۰
Levante UD (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Croatia HNL
NK Istra 1961 Pula
-
-
HNK Rijeka
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
HNK Hajduk Split
۱
۲
NK Osijek
inprogress
۱۸:۰۰
  Chile Primera B
Santiago Wanderers
۱
۱
Barnechea
Finished
۰۱:۰۰
CD Santa Cruz
۳
۰
C.D. Universidad de Concepcion
Finished
۰۱:۰۰
San Marcos de Arica
۰
۱
Rangers de Talca
Finished
۰۳:۳۰
  Denmark Superliga
FC Midtjylland
-
-
FC Copenhagen
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Vejle Boldklub
۱
۲
Randers FC
Finished
۱۵:۳۰
AGF Aarhus
۱
۲
Brondby I.F.
inprogress
۱۷:۳۰
Lyngby BK
۱
۱
Hvidovre IF
Finished
۱۵:۳۰
  Ecuador Serie A
Macara
۰
۰
Orense SC
Finished
۰۰:۰۰
Emelec Guayaquil
۲
۰
Cumbaya FC
Finished
۰۲:۳۰
Universidad Catolica Quito
-
-
Independiente Del Valle
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Panama Liga Prom
Los Santos
۰
۱
Mario Mendez FC
Finished
۰۰:۳۰
Potros Del Este Reserves
۲
۰
San Martin FC
Finished
۰۳:۳۰
Ciex Sports Academy
۰
۰
Sporting San Miguelito Reserves
Finished
۰۴:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Cucuta Deportivo (W)
۰
۰
Independiente Medellin (W)
Finished
۰۰:۳۰
Junior Barranquilla (W)
۰
۱
Deportivo Pereira (W)
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Nacional Medellin (W)
۱
۱
Deportivo Cali (W)
Finished
۰۳:۳۰
America de Cali (W)
۱
۰
Millonarios (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Taiwan Premier League
AC Taipei
۱
۱
Taiwan Power Company
Finished
۱۱:۰۰
Tainan City Steel
۱
۱
Taichung Futuro
Finished
۱۱:۰۰
Ming Chuan University
۰
۱
Taiwan Shihu
Finished
۱۴:۰۰
Hang Yuen
۰
۰
Vikings-Play One FC
Finished
۱۱:۰۰
  Italy Campionato Primavera
Lazio U19
۲
۱
Lecce U19
Finished
۱۲:۱۵
Sampdoria U19
۱
۲
Bologna U19
Finished
۱۶:۳۰
Fiorentina U19
۵
۱
Torino U19
Finished
۱۴:۳۰
  Hungary NB II
Budafoki MTE-Ujbuda
۰
۰
Gyori ETO FC
inprogress
۱۸:۳۰
FC Ajka
۰
۰
Csakvar TK
inprogress
۱۸:۳۰
Soroksar SC
۰
۰
BFC Siofok
inprogress
۱۸:۳۰
Pecsi MFC
۰
۰
Tiszakecskei LC
inprogress
۱۸:۳۰
Kazincbarcika BSC
۰
۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
inprogress
۱۸:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۰
۰
Budapest Honved FC
inprogress
۱۸:۳۰
Szeged-Csanad Grosics
۰
۰
Szombathelyi Haladas
inprogress
۱۸:۳۰
Gyirmot
۰
۰
BVSC Zuglo
inprogress
۱۸:۳۰
  Chile Primera Division
Union Espanola
۴
۲
Everton Vina del Mar
Finished
۰۱:۰۰
Deportes Iquique
۲
۳
Universidad Catolica
Finished
۰۳:۳۰
Universidad de Chile
-
-
Coquimbo Unido
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
O'Higgins
-
-
Huachipato
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Nublense
-
-
Palestino Santiago
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
ADO Den Haag (W)
۰
۱
SC Heerenveen (W)
Finished
۱۳:۴۵
  Spain LaLiga 2
Real Oviedo
۱
۱
CD Mirandes
Finished
۱۵:۳۰
Burgos CF
-
-
Racing Santander
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FC Andorra
۰
۰
Eibar
inprogress
۱۷:۴۵
Real Zaragoza
-
-
Elche
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Albacete Balompie
۰
۰
Tenerife
inprogress
۱۷:۴۵
Racing de Ferrol
-
-
SD Huesca
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Chattanooga FC
۶
۲
Inter Miami II
Finished
۰۰:۳۰
Huntsville City FC
۱
۲
Crown Legacy FC
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Copa De la Liga Profesional
Atletico Huracan
۴
۰
Atletico Tucuman
Finished
۰۱:۳۰
  United States USL Championship
El Paso Locomotive FC
۲
۳
Oakland Roots SC
Finished
۰۴:۳۰
Sacramento Republic FC
۱
۱
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۵:۳۰
Phoenix Rising
۱
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۶:۰۰
San Antonio FC
۰
۰
Orange County SC
Finished
۰۴:۰۰
Indy Eleven
۲
۴
Charleston Battery
Finished
۰۲:۳۰
Rhode Island
۰
۰
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۳:۰۰
Monterey Bay
۳
۱
Las Vegas Lights
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Brisbane Olympic U23
۳
۶
Rochedale Rovers U23
Finished
۱۲:۱۵
Sunshine Coast Wanderers U23
۲
۱
Gold Coast Knights U23
Finished
۱۱:۱۵
Moreton City Excelsior U23
۱
۳
Queensland Lions U23
Finished
۰۷:۴۵
  Turkey 1. Lig
Tuzlaspor
۱
۱
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۴:۰۰
Kocaelispor
-
-
Giresunspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sanliurfaspor
۱
۱
Bandirmaspor
Finished
۱۶:۳۰
  United States NISA
Savannah Clovers
۰
۳
Maryland Bobcats
Finished
۰۰:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Rockdale Ilinden FC
۳
۲
Sydney Olympic FC
Finished
۰۹:۳۰
Blacktown City FC
۳
۱
Central Coast Mariners NPL
Finished
۰۸:۳۰
Apia Leichhardt Tigers
۱
۵
Sydney United
Finished
۰۸:۰۰
Western Sydney Wanderers NPL
۶
۱
St George City FA
Finished
۰۸:۳۰
  France Championnat National U19 Group D
Marignane Gignac U19
۱
۲
Olympique de Marseille U19
Finished
۱۶:۳۰
Montpellier U19
۵
۰
AS Beziers U19
Finished
۱۶:۳۰
Toulouse FC U19
۳
۰
SC Air Bel U19
Finished
۱۶:۳۰
Rodez Aveyron U19
۰
۲
Ajaccio U19
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Newcastle Olympic
۳
۱
Charlestown Azzurri
Finished
۰۸:۰۰
Broadmeadow Magic
۲
۳
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۸:۰۰
  Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg
۲
۱
FK Dinamo Moscow
Finished
۱۴:۴۵
FK Fakel Voronezh
۰
۱
FC Rostov
inprogress
۱۷:۱۵
Gazovik Orenburg
۳
۱
Nizhny Novgorod
Finished
۱۲:۳۰
PFK Kryliya Sovetov Samara
-
-
FK Rubin Kazan
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Hungary NB I
Zalaegerszegi TE
۰
۲
Ferencvarosi TC
inprogress
۱۸:۰۰
MTK Budapest
۱
۱
Diosgyor VTK
Finished
۱۵:۳۰
Mezokovesdi SE
-
-
Puskas FC Academy
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
  Poland 1. Division
Podbeskidzie Bielsko-Biala
-
-
Polonia Warszawa
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Lechia Gdansk
۳
۱
Termalica BB Nieciecza
Finished
۱۴:۱۰
Znicz Pruszkow
۲
۳
GKS 71 Tychy
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Vastogirardi
۰
۱
L'Aquila 1927
Finished
۱۶:۳۰
Alma Juventus Fano 1906
۱
۰
Roma City FC
Finished
۱۶:۳۰
United Riccione
۲
۰
Matese
Finished
۱۶:۳۰
SSD San Nicolo Notaresco
۰
۰
Calcio Chieti
Finished
۱۶:۳۰
Sambenedettese
۰
۱
Citta DI Campobasso
Finished
۱۶:۳۰
Avezzano Calcio 1919
۳
۱
Senigallia
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL Queensland
Moreton City Excelsior FC
۲
۴
Queensland Lions SC
Finished
۱۰:۰۰
Sunshine Coast Wanderers
۰
۱
Gold Coast Knights
Interrupted
۰۹:۰۰
Brisbane Roar U21
۱
۱
Peninsula Power
Finished
۰۸:۳۰
Brisbane Olympic FC
۲
۰
Rochedale Rovers
Finished
۱۰:۰۰
  Austria Bundesliga
TSV Hartberg
۱
۳
SK Sturm Graz
Finished
۱۶:۰۰
SK Rapid Wien
۱
۰
Austria Klagenfurt
inprogress
۱۸:۳۰
  Mexico Liga TDP
Tigres de Alica FC
۱
۰
CD FuraMochis
Finished
۰۱:۳۰
Progreso FC
۰
۰
Inter Playa del Carmen II
Finished
۰۱:۳۰
CS Atletico Tulancingo
۴
۰
Deportivo CDH
Finished
۰۱:۳۰
Gallos Nuevo Leon
۳
۱
San Pedro 7-10 FC
Finished
۰۲:۳۰
Heroes de Zaci
-
-
Sangre de Campeon
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
La Tribu de Ciudad Juarez
-
-
Cachanillas FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Tritones Vallarta MFC
۰
۰
Cimarrones de Sonora FC II
Finished
۰۱:۳۰
Colima
۰
۱
Saltillo FC
Finished
۰۱:۳۰
Mexicali FC
۲
۱
U.A. de Zacatecas
Finished
۰۲:۳۰
Mineros de Fresnillo
۰
۲
Los Cabos United
Finished
۰۲:۳۰
  United States USL League One
Forward Madison FC
۲
۲
Richmond Kickers
Finished
۰۲:۳۰
Central Valley Fuego
۲
۴
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۶:۰۰
Cv Fuego FC
۲
۴
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۶:۰۰
  Chile Tercera Division
Puente Alto
۰
۲
Chimbarongo FC
Finished
۰۲:۳۰
  Panama LPF
Veraguas FC
۲
۱
UMECIT
Finished
۰۲:۴۵
Sporting San Miguelito
۲
۱
Tauro F.C.
Finished
۰۵:۰۰
Costa Del Este
۴
۲
CD Arabe Unido
Finished
۰۰:۳۰
  Hong Kong Premier League
Sham Shui Po FC
۰
۱
Wofoo Tai Po
Finished
۱۰:۳۰
Kitchee
۴
۰
North District FC
Finished
۱۰:۳۰
  China Jia League
Suzhou Dongwu
۱
۰
Shanghai Jiading
Finished
۱۱:۰۰
Qingdao Red Lions
۲
۳
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۱۱:۰۰
Chongqing Tongliang Long
۲
۱
Guangzhou FC
Finished
۱۵:۰۰
Heilongjiang Ice City FC
۰
۰
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL ACT
Canberra Croatia
۲
۴
Gungahlin United FC
Finished
۰۸:۳۰
Tuggeranong Utd
۰
۳
Cooma Tigers
Finished
۰۸:۳۰
  Hong Kong 3rd Division
Hong Kong Pegasus FC
۱
۱
KCDRSC
Finished
۱۱:۰۰
Fukien Athletic Club
۰
۱
Double Flower FA
Finished
۱۱:۰۰
Ornament
۰
۳
Supreme FC
Finished
۱۱:۰۰
Tuen Mun FC
۰
۴
Sui Tung
Finished
۰۹:۰۰
St. Joseph's
۲
۲
Islands FC
Finished
۰۹:۰۰
Konter
۲
۶
New Fair Kui Tan
Finished
۱۱:۰۰
  Spain Primera Federacion Women
Alhama CF (W)
-
-
Seccio Esportiva AEM (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Fundacion Albacete (W)
۱
۵
Osasuna (W)
Finished
۱۳:۳۰
CE Europa (W)
۰
۰
Atletico Madrid B (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Blacktown Spartans (W)
۰
۱
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sydney Olympic (W)
۲
۱
Sydney University FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Northern Tigers (W)
۲
۲
Macarthur Rams (W)
Finished
۰۹:۳۰
FNSW Institute (W)
۰
۱
Gladesville Ravens (W)
Finished
۱۰:۱۵
Emerging Jets (W)
۲
۲
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۰:۳۰
UNSW FC (W)
۱
۲
Manly United FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Brazil Gaucho 2
Uniao Frederiquense
۰
۱
S.E.R.C. Brasil Farroupilha RS
Finished
۰۱:۳۰
EC Pelotas
-
-
Inter de Santa Maria
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Philippines PFL
Manila Digger FC
۲
۱
Maharlika
Finished
۱۰:۳۰
Davao Aguilas
۱
۰
Mendiola FC
Finished
۱۱:۳۰
Manila Digger FC
۰
۵
Tuloy
Finished
۱۳:۱۵
Philippine Army FC
۱
۳
United City FC
Finished
۱۶:۰۰
  South America South American Championship Women U20
Paraguay U20 (W)
۲
۱
Uruguay U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Peru U20 (W)
۲
۰
Ecuador U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Argentina Torneo Federal A
Santamarina Tandil
۱
۱
Kimberley Mar del Plata
Finished
۰۱:۳۰
Defensores de Pronunciamiento
-
-
Defensores de Belgrano VR
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Crucero del Norte
-
-
Sarmiento de la Banda
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Club Circulo Deportivo
-
-
Olimpo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Gutierrez SC
-
-
Sportivo Estudiantes
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA el Linqueno
-
-
Sportivo Belgrano
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
9 de Julio Rafaela
-
-
Sportivo AC Las Parejas
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Andorra Primera Divisio
FC Santa Coloma
۴
۰
CE Carroi
Finished
۱۵:۰۰
FC Pas de La Casa
۰
۱
Inter Club d'Escaldes
inprogress
۱۷:۳۰
Atletic Club d'Escaldes
۱
۰
FC Ordino
Finished
۱۲:۳۰
CF Atletic America
-
-
CF Esperanca D'Andorra
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Austria 2. Liga
SV Lafnitz
۲
۲
SKU Amstetten
Finished
۱۲:۰۰
SK Sturm Graz II
۲
۱
SV Horn
Finished
۱۲:۰۰
  Romania Liga I Championship Group
CFR 1907 Cluj
-
-
FCSB
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Lucan United
۵
۰
Malahide
Finished
۱۳:۳۰
Bluebell United
۰
۳
Maynooth University FC
Finished
۱۴:۳۰
Crumlin United FC
۱
۲
Wayside Celtic FC
Finished
۱۴:۳۰
Bangor Celtic FC
۰
۰
St Francis FC
Finished
۱۳:۳۰
St Mochtas
۲
۰
Killester Donnycarney FC
inprogress
۱۷:۰۰
  England FA Cup Women
Manchester United (W)
۲
۱
Chelsea (W)
inprogress
۱۷:۰۵
Tottenham (W)
۲
۱
Leicester (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Czech Republic FNL
FK Viktoria Zizkov
۳
۲
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Finished
۱۱:۴۵
SK Slovan Varnsdorf
۲
۱
FC Zbrojovka Brno
inprogress
۱۸:۰۰
  Guatemala Liga Nacional
Zacapa Tellioz
۲
۰
Deportivo Coatepeque FC
Finished
۰۵:۳۰
Deportivo Mixco
۰
۰
Coban Imperial
Finished
۰۱:۱۵
Antigua Guatemala
۱
۰
Club Xelaju
Finished
۰۳:۳۰
  United States NWSL
Chicago Red Stars (W)
۰
۱
Angel City FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
North Carolina (W)
۲
۰
Portland Thorns (W)
Finished
۰۲:۳۰
Racing Louisville FC (W)
۰
۰
San Diego Wave (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Venezuela Liga FUTVE
Angostura FC
۲
۱
Club Deportivo Internacional de Barinas
Finished
۰۲:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Atletico San Cristobal
۰
۴
Atletico Pantoja
Finished
۰۱:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Sunshine Coast Wanderers (W)
۴
۱
Mitchelton (W)
Finished
۰۶:۴۵
Football Queensland QAS (W)
۰
۵
Lions FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Austria Landesliga
SK Slovan Hac
۰
۱
SV Schwechat
Finished
۱۲:۰۰
SV Lebring
۱
۰
SU Tillmitsch
Finished
۱۲:۰۰
  Slovakia 2. Liga
FK Samorin
۲
۱
Tatran Presov
Finished
۱۲:۰۰
FC Petrzalka 1898
۴
۰
MFK Dolny Kubin
Finished
۱۲:۰۰
SK Slovan Bratislava B
۵
۲
MSK Zilina B
Finished
۱۲:۰۰
  Spain Tercera Federacion Women
SD Casablanca (W)
۱
۱
Zaragoza CFF B (W)
Finished
۱۲:۳۰
San Fernando CD (W)
۲
۱
Ciudad Alcala CF (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Bizkerre B (W)
۰
۱
Berriozar CF (W)
Finished
۱۳:۳۰
CD Parquesol CF (W)
۲
۲
Tolosa CF (W)
Finished
۱۳:۳۰
Osasuna C (W)
۰
۵
Eibar B (W)
Finished
۱۳:۴۵
Futbolellas CFF (W)
۰
۱
Las Rozas CF (W)
Finished
۱۲:۳۰
CD Riudoms (W)
۱
۰
UD Collerense (W)
Finished
۱۳:۳۰
CE Seagull (W)
۱
۱
Villarreal B (W)
Finished
۱۳:۳۰
CD Samper (W)
۳
۳
CF Extremadura (W)
Finished
۱۵:۳۰
Rayo Vallecano B (W)
۰
۴
Igualada (W)
Finished
۱۶:۰۰
CD Fontsanta Fatjo (W)
-
-
CD Valdefierro (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Cordoba B
۰
۳
Coria CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Gerena
۲
۰
CD Ciudad de Lucena
Finished
۱۳:۳۰
Xerez CD
۲
۰
La Palma CF
Finished
۱۳:۳۰
Conil CF
۲
۱
CD Pozoblanco
Finished
۱۳:۳۰
Sevilla FC C
۱
۲
CD Utrera
Finished
۱۳:۳۰
CD Cabecense
۱
۱
Bollullos CF
Finished
۱۳:۳۰
AD Ceuta FC B
-
-
Xerez Deportivo FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Wil 1900
۰
۰
Stade Nyonnais
Finished
۱۵:۴۵
  Belgium First Division A - Conference Group
Oud-Heverlee Leuven
-
-
KAA Gent
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Estonia Esiliiga B
Tartu JK Tammeka II
۲
۳
JK Trans Narva II
Finished
۱۳:۰۰
Johvi FC Phoenix
-
-
Tallinna JK Legion
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
VVV Venlo
۰
۰
FC Groningen
inprogress
۱۸:۱۵
  Italy Serie B
SSC Venezia
۱
۰
Brescia
inprogress
۱۷:۴۵
  France Championnat National U19 Group C
Stade Lavallois Mayenne FC U19
۰
۰
SA Merignac U19
Finished
۱۲:۳۰
USSA Vertou U19
۳
۴
Trélissac FC U19
Finished
۱۲:۳۰
Avranches U19
۰
۱
EA Guingamp U19
Finished
۱۶:۳۰
Girondins de Bordeaux U19
۰
۰
FC Brest U19
Finished
۱۲:۳۰
  Croatia U19 League
HNK Gorica U19
۱
۰
Slaven Belupo U19
Finished
۱۲:۰۰
HNK Gorica U19
۱
۰
NK Slaven Koprivnica U19
Finished
۱۲:۰۰
Nk Rudes U19
۰
۱
NK Lokomotiva Zagreb U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Japan WE League Women
Albirex Niigata (W)
۰
۱
Omiya Ardija Ventus (W)
Finished
۰۷:۳۰
Urawa Red Diamonds (W)
۲
۰
Nojima Stella KS (W)
Finished
۰۸:۳۰
JEF United Ichihara Chiba (W)
۲
۰
AC Nagano Parceiro (W)
Finished
۰۷:۳۰
Mynavi Sendai Ladies (W)
۱
۲
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۸:۳۰
Inac Kobe Leonessa (W)
۰
۰
NTV Beleza (W)
Finished
۱۰:۳۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
۰
۱
Elfen Saitama (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Honduras Liga Nacional
CD Real Sociedad
۱
۲
CD Marathon
Finished
۰۲:۳۰
Real Espana
۰
۱
CD Victoria
Finished
۰۴:۴۵
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Britannia
۶
۳
SV Deportivo Nacional
Finished
۰۲:۰۰
SV River Plate
۱
۳
SV Estrella
Finished
۰۴:۰۰
  Mongolia Premier League
Khangarid Klub
۳
۴
Khoromkhon Klub
Finished
۱۴:۴۵
FC Selenge Press Falcons
۴
۱
Khaan Khuns Erchim
Finished
۱۱:۴۵
  Colombia Primera B
Union Magdalena Santa Marta
۲
۰
Atletico Cali F.C.
Finished
۰۰:۳۰
Boca Juniors Cali
۲
۰
Tigres FC
Finished
۰۰:۰۰
  France U19 League Women
Olympique Marseille U19 (W)
۰
۱
FC Girondins Bordeaux U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Germany Bundesliga U19
SV Sandhausen U19
۲
۳
TSV 1860 Munich U19
Finished
۱۲:۳۰
Arminia Bielefeld U19
۱
۵
MSV Duisburg U19
Finished
۱۴:۳۰
Alemannia Aachen U19
۰
۳
Bayer Leverkusen U19
Finished
۱۲:۳۰
VfL Osnabrück U19
۰
۳
Hannover 96 U19
Finished
۱۲:۳۰
  Slovakia U19 Liga
FC Vion Zlate Moravce U19
۱
۵
FK Pohronie U19
Finished
۱۲:۳۰
  Portugal Liga Segunda
Pacos Ferreira
۱
۱
Nacional Madeira Funchal
Finished
۱۳:۳۰
CD Mafra
۰
۰
Feirense
Finished
۱۶:۳۰
FC Porto B
۰
۰
UD Oliveirense
inprogress
۱۸:۰۰
Leixoes
۰
۱
SCU Torreense
inprogress
۱۸:۰۰
CS Maritimo Funchal
-
-
Santa Clara
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Slovenia Prva liga
NS Mura
-
-
FC Koper
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
NK Bravo
۱
۱
NK Maribor
Finished
۱۶:۳۰
NK Domzale
-
-
NK Olimpija Ljubljana
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Germany Bundesliga Women
MSV Duisburg (W)
-
-
FC Bayern Munchen (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
1. FC Nurnberg (W)
۰
۴
SG Essen (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Estonia Meistriliiga
Parnu JK Vaprus
۱
۳
Flora Tallinn
Finished
۱۵:۰۰
JK Nomme Kalju
۲
۱
Paide Linnameeskond
inprogress
۱۷:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Kjelsas Oslo
۳
۱
Gjovik-Lyn
Finished
۱۵:۳۰
Follo Fotball Ski
۴
۰
Alta IF
Finished
۱۵:۳۰
  Kenya Super League
Migori Youth
۰
۰
Luanda Villa SC
Finished
۱۵:۳۰
Nairobi United
۱
۱
Naivas FC
Finished
۱۰:۳۰
Mara Sugar FC
۰
۰
Kajiado
Finished
۱۳:۳۰
Vihiga Bullets
۲
۱
Darajani Gogo
Finished
۱۵:۳۰
Kibera Black Stars
-
-
SS Assad
Finished
۱۵:۳۰
  Tanzania Premier League
Singida BS FC
۰
۳
Young Africans
Finished
۱۶:۳۰
Namungo FC
-
-
Azam FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Valencia CF B
۲
۲
Torrent CF
Finished
۱۳:۳۰
Saguntino
۰
۰
CD La Nucia
Finished
۱۳:۳۰
Lleida
۳
۱
SE Penya Independent
Finished
۱۳:۳۰
SCR Pena Deportiva
۲
۲
CE Europa
Finished
۱۳:۳۰
RCD Espanyol B
۰
۲
CE Andratx
Finished
۱۳:۳۰
CE Manresa
۰
۱
Hercules Alicante
Finished
۱۴:۰۰
SD Formentera
۳
۱
Sant Andreu Barcelona
Finished
۱۲:۳۰
UD Alzira
-
-
Terrassa CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Deportivo Alaves B
۰
۱
Arenas Club de Getxo
Finished
۱۳:۳۰
Izarra
۰
۱
CD Calahorra
inprogress
۱۸:۳۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۳
۰
AD San Juan Pamplona
Finished
۱۳:۳۰
UD Barbastro
۰
۰
CD Tudelano
inprogress
۱۸:۳۰
UD Logrones
-
-
Real Sociedad C
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CD Brea
۰
۲
SD Gernika Club
Finished
۱۳:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Famalicao (W)
۲
۱
Vilaverdense (W)
Finished
۱۳:۳۰
Braga (W)
۲
۰
CS Maritimo Funchal (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Sporting (W)
-
-
SL Benfica (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
  South Africa Diski Challenge
Amazulu Reserves
۱
۰
Richards Bay Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Sekhukhune United Reserves
۱
۰
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Orlando Pirates Reserves
۰
۱
Stellenbosch FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Supersport United Reserves
۱
۰
Moroka Swallows Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Cape Town Spurs Reserves
۴
۰
Chippa United Reserves
Finished
۱۱:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
Constancia
۰
۰
RCD Mallorca B
Finished
۱۳:۳۰
Binissalem
۰
۰
CD Manacor
inprogress
۱۸:۳۰
Ibiza Islas Pitiusas
۲
۱
Poblense
Finished
۱۳:۳۰
CF Platges de Calvia
۲
۱
CD Llosetense
Finished
۱۳:۳۰
CE Mercadal
۲
۰
CF Soller
Finished
۱۳:۳۰
  South Africa Championship Women
Mamelodi Sundowns (W)
۷
۰
Lindelani FC (W)
Finished
۱۳:۰۰
Johannesburg Uni (W)
۱
۲
University of Western Cape (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
FC Ingolstadt 04 (W)
۱
۰
Bayern Munich II (W)
Finished
۱۲:۳۰
Carl Zeiss Jena (W)
۳
۱
Hamburger SV (W)
Finished
۱۲:۳۰
VfL Wolfsburg II (W)
۳
۲
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۲:۳۰
SV Meppen (W)
۳
۰
SC Sand (W)
Finished
۱۲:۳۰
1. FFC Turbine Potsdam (W)
۳
۱
Weinberg (W)
Finished
۱۵:۳۰
SG 99 Andernach (W)
۲
۰
FFC Frankfurt II (W)
Finished
۱۵:۳۰
Borussia Monchengladbach (W)
۱
۲
FSV Gutersloh (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Yeoju Citizen FC
۱
۵
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۰۹:۳۰
Ulsan Citizen
۰
۲
Siheung Citizen
Finished
۰۹:۳۰
Busan Transport Corp
۱
۳
Hwaseong FC
Finished
۰۸:۳۰
Yangpyeong FC
۱
۱
Gangneung City
Finished
۰۸:۳۰
  Hong Kong 2nd Division
Kwun Tong
۰
۱
Lucky Mile
Finished
۰۹:۰۰
Wofoo Social Enterprises
۵
۱
Kowloon Cricket Club
Finished
۱۳:۰۰
Kwong Wah
۱
۱
Sun Hei SC
Finished
۱۵:۰۰
Fu Moon
۴
۰
Mutual FC
Finished
۰۹:۰۰
  Kenya Premier League
Tusker FC
۱
۳
FC Talanta
Finished
۱۳:۳۰
Posta Rangers FC
۰
۱
AFC Leopards
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 1. Division
Valerenga IF Oslo
۰
۱
Stabaek
inprogress
۱۸:۳۰
  Egypt Premier League
Ceramica Cleopatra FC
۰
۱
Al Masry Club
inprogress
۱۷:۳۰
El Ismaily Sporting Club
-
-
Future FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
Admira Praha II
۱
۱
SK Hrebec
Finished
۱۵:۳۰
FK Meteor Praha VIII
۳
۲
FC Chomutov
Finished
۱۱:۴۵
TJ Sokol Lanzhot
۰
۱
Zbrojovka Brno B
Finished
۱۷:۰۰
Louny
۱
۰
SK Slany
inprogress
۱۸:۰۰
FC Velke Mezirici
۲
۴
Zdar nad Sazavou
Finished
۱۱:۴۵
Slavicin
۱
۰
Novy Jicin
Finished
۱۱:۴۵
TJ Dalnice Sperice
۲
۲
AFC Humpolec
Finished
۱۷:۰۰
Polanka
۱
۲
Valasske Mezirici
Finished
۱۷:۰۰
SK Lisen B
۶
۰
FSC Stara Rise
Finished
۱۷:۰۰
FK Bohumin
۲
۰
Krnov
inprogress
۱۷:۰۰
Hlinsko
۰
۲
SK Vysoke Myto
inprogress
۱۸:۰۰
  Turkey Super Lig Women
Fomget GSK (W)
۳
۲
Galatasaray (W)
Finished
۱۴:۳۰
Atasehir Bld Spor (W)
۲
۱
Gaziantep Asya Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
1207 Antalyaspor (W)
۰
۲
Fatih Vatan Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Adana Idman (W)
۰
۶
Trabzonspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Austria League 1 Women
FK Austria Vienna (W)
۰
۰
SK Sturm Graz (W)
Finished
۱۴:۱۵
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
۳
۰
Union Kleinmunchen (W)
Finished
۱۲:۳۰
SKN St. Polten (W)
۸
۰
Wacker Innsbruck (W)
Finished
۱۲:۰۰
SPG FC Lustenau/FC Dornbirn (W)
۲
۳
SV Neulengbach (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Italy Serie A Women
ASD Pomigliano (W)
۱
۲
SSD FC Como (W)
Finished
۱۴:۰۰
AC Milan (W)
۳
۲
Napoli (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Latvia 1. Liga
Marupe
۰
۱
JDFS Alberts
Finished
۱۳:۳۰
Ogre United
۱
۱
Skanstes SK
Finished
۱۵:۳۰
AFA Olaine
۱
۱
FK Rigas Futbola Skola II
inprogress
۱۷:۳۰
  El Salvador Primera Division
Santa Tecla FC
۱
۱
Alianza FC
Finished
۰۴:۰۰
CD Aguila
۴
۲
CD Luis Angel Firpo
Finished
۰۳:۳۰
C.D. FAS
۰
۲
CD Dragon
Finished
۰۵:۰۰
  Hungary NB III
Ferencvarosi TC II
۳
۰
Erdi VSE
Finished
۱۲:۳۰
Kisvarda II
۰
۰
Putnok VSE
Finished
۱۲:۳۰
Budapest Honved II
۱
۰
Szeged-Csanad Grosics II
Finished
۱۲:۳۰
FC Ujpest II
۳
۱
Egri FC
Finished
۱۲:۳۰
Rakospalotai EAC
۱
۲
Cigand SE
Finished
۱۵:۳۰
Gyori ETO FC II
۴
۱
Zalaegerszegi TE II
Finished
۱۲:۳۰
SC Sopron
۲
۱
Puskas Academy II
Finished
۱۲:۳۰
Komarom VSE
۱
۱
Balatonfuredi FC
inprogress
۱۷:۳۰
Dabas FC
۰
۱
Bekescsaba 1912 Elore SE
inprogress
۱۷:۳۰
Csornai SE
۱
۲
Dorogi FC
inprogress
۱۷:۳۰
FC Tatabanya
۱
۰
III Keruleti Tue Upe
inprogress
۱۷:۳۰
Debrecen EAC
۰
۰
Diosgyori VTK II
inprogress
۱۷:۳۰
Monori SE
۴
۱
Cegled VSE
inprogress
۱۷:۳۰
MTK Budapest II
۰
۰
Mohacsi TE 1888
inprogress
۱۸:۰۰
  Slovakia 3. Liga West
FK Raca Bratislava
۱
۱
MSK Fomat Martin
Finished
۱۲:۰۰
SKF Sered
۲
۱
OK Castkovce
inprogress
۱۸:۰۰
FK Dubnica
۱
۱
AFC Nove Mesto Nad Vahom
inprogress
۱۸:۰۰
TJ Druzstevnik Velke Ludince
۰
۰
FK Slovan Galanta
inprogress
۱۸:۰۰
  Poland IV Liga
Chrobry Glogow II
۳
۲
KS Luzyce Luban
Finished
۱۱:۳۰
  Romania Liga 2 Championship Group
FC Unirea 2004 Slobozia
۱
۱
FC Buzau
Finished
۱۱:۳۰
  Macao Elite League
Gala
۱
۲
Hang Sai
Finished
۱۰:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
Iga Kunoichi (W)
۲
۲
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۷:۳۰
Viamaterras Miyazaki (W)
۳
۱
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 2
Escorpiones FC
۰
۳
Deportiva Venados
Finished
۰۲:۳۰
Lobos ULMX
۵
۰
Pioneros De Cancun
Finished
۰۳:۳۰
Racing FC Porto Palmeiras
۲
۱
Petroleros de Salamanca
Finished
۰۴:۳۰
Jaibos Tampico Madero
۲
۰
Inter Playa del Carmen
Finished
۰۵:۳۰
  Costa Rica Primera Division Women
Sporting San Jose (W)
۷
۱
Municipal Perez Zeledon (W)
Finished
۰۱:۳۰
Sporting FC (W)
۷
۱
Municipal Perez Zeledon (W)
inprogress
۰۱:۳۰
  Sweden Allsvenskan
IFK Norrkoping
۱
۰
GAIS
Finished
۱۵:۳۰
Djurgardens IF
۱
۰
IK Sirius FK
inprogress
۱۸:۰۰
Kalmar FF
۰
۱
IFK Goteborg
Finished
۱۵:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Panevezys
۱
۲
FK Zalgiris Vilnius
Finished
۱۵:۳۰
FK Dziugas Telsiai
۲
۱
Siauliai FA
Finished
۱۳:۳۰
DFK Dainava Alytus
-
-
FK Zalgiris Kaunas
Cancelled
۱۸:۵۵
FK Zalgiris Kaunas
-
-
DFK Dainava Alytus
بازی شروع نشده است
۱۸:۵۵
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Kristianstad FC
۳
۱
IFK Karlshamn
inprogress
۱۷:۳۰
FK Karlskrona
۳
۰
Nosaby IF
Finished
۱۴:۳۰
IF Lodde
۱
۰
IFK Trelleborg FK
inprogress
۱۷:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Gumushanespor
۱
۱
Aliaga FA
Finished
۱۵:۳۰
Kucukcekmece Sinop Spor
۲
۲
Talasgucu Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Tarsus Idman Yurdu
۲
۵
Edirnespor
Finished
۱۵:۳۰
  France Championnat National U19 Group A
Paris Saint-Germain U19
۱۱
۰
USL Dunkerque U19
Finished
۱۶:۳۰
Montfermeil U19
۱
۰
Montrouge 92 U19
Finished
۱۶:۳۰
SM Caen U19
۰
۳
Lens U19
Finished
۱۶:۳۰
Lille OSC U19
۱
۰
Stade de Reims U19
Finished
۱۶:۳۰
Chambly U19
۴
۰
US Quevilly U19
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
CF Montanesa
۲
۰
CP San Cristobal
Finished
۱۳:۳۰
UE Rapitenca
۱
۲
AE Prat
Finished
۱۳:۳۰
CF Peralada
۱
۲
Fundacio Esportiva Grama
inprogress
۱۸:۰۰
Girona FC B
۳
۲
CE L'Hospitalet
Finished
۱۴:۰۰
UE Tona
۰
۰
Cfj Mollerussa
inprogress
۱۷:۴۰
Reus FC Reddis
۰
۰
UE Olot
inprogress
۱۸:۳۰
  Cyprus 1. Division
Pafos FC
۰
۱
APOEL Nicosia FC
inprogress
۱۷:۳۰
Aris Limmasol
-
-
AEK Larnaca
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Anorthosis Famagusta
-
-
Omonia FC Nicosia
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Gibraltar National League
St. Josephs FC
۱
۱
Mons Calpe SC
inprogress
۱۸:۰۰
Lynx FC
-
-
Manchester 62 FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Czech Republic 1. Liga
FC Viktoria Plzen
-
-
SK Slavia Praha
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SK Sigma Olomouc
۱
۰
FK Jablonec nad Nisou 97
Finished
۱۶:۳۰
FC Trinity Zlín
۱
۱
Pardubice
Finished
۱۶:۳۰
FC Banik Ostrava
۲
۲
MFK Karvina
Finished
۱۶:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
Dinamo Tirana
-
-
KF Erzeni
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
KF Egnatia
۲
۱
KF Partizani Tirana
Finished
۱۶:۳۰
  Bulgaria A PFG
Beroe Stara Zagora
-
-
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۰
۰
Levski Krumovgrad
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
SV Hemelingen
۱
۲
Union 60 Bremen
Finished
۱۴:۳۰
SC Vahr Blockdiek
۰
۹
SV Werder Bremen II
Finished
۱۴:۳۰
TuS Komet Arsten
۱
۲
TuRa Bremen
Finished
۱۶:۳۰
Blumenthaler SV
۱
۲
Ts Woltmershausen
Finished
۱۶:۳۰
  Kazakhstan Cup
FK Aktobe
۱
۰
Zhetysu Taldykorgan
Finished
۱۴:۳۰
Elimai FC
۲
۱
FC Shakhter Karagandy
Finished
۱۴:۳۰
  Estonia Esiliiga
Viimsi JK
۱
۱
FC Elva
Finished
۱۳:۰۰
Tabasalu Charma
۳
۳
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۳:۰۰
  France Division 2 Women
Nantes (W)
۲
۱
Montauban (W)
Finished
۱۴:۳۰
US Orleans (W)
۰
۰
Le Mans (W)
Finished
۱۶:۳۰
Thonon Evian FC (W)
۲
۳
Marseille (W)
Finished
۱۶:۳۰
Strasbourg (W)
۲
۱
Rodez AF (W)
Finished
۱۴:۳۰
RC Lens (W)
۱
۰
Metz (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Qviding FIF
۰
۱
Sävedalens IF
Finished
۱۳:۳۰
Ockero IF
۳
۱
Bergdalens IK
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 3rd Division
Holbaek
۱
۱
VSK Arhus
Finished
۱۴:۳۰
Holstebro
۲
۳
IF Lyseng
Finished
۱۴:۳۰
BK Avarta
۱
۲
Ishoj
Finished
۱۴:۳۰
  Czech Republic MSFL
Banik Ostrava B
۳
۰
FC Hlucin
Finished
۱۱:۴۵
SC Znojmo
۴
۰
TJ Tatran Bohunice
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
FK Pardubice B
۰
۳
SK Sokol Brozany
Finished
۱۱:۴۵
FK Admira Praha
۰
۲
TJ Prestice
Finished
۱۱:۴۵
Sokol Hostoun
۰
۳
Viktoria Plzen B
Finished
۱۶:۰۰
Taborsko B
۰
۰
Motorlet Praha
inprogress
۱۸:۰۰
Slavia Prague B
۱
۱
1. FC Karlovy Vary
Finished
۱۱:۴۵
TJ Sokol Zapy
۳
۰
FK Teplice B
inprogress
۱۸:۰۰
FK Admira Praha
۰
۲
FK Robstav
Finished
۱۱:۴۵
  Mexico Liga de Expansion MX
Alebrijes Oaxaca
۳
۳
Atletico Morelia
Finished
۰۲:۳۵
  Vietnam 2. Division
DAK Lak
۰
۰
Ha Noi II
Finished
۱۲:۰۰
Tay Nguyen
۰
۱
PVF Vietnam
Finished
۱۱:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
FC Malaga City
۱
۰
Atletico Mancha Real CF
Finished
۱۳:۳۰
Arenas Armilla CD
۱
۲
CD El Ejido 2012
Finished
۱۳:۳۰
CD Rincon
-
-
Maracena
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Real Jaen CF
-
-
UD Torre del Mar
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Celta de Vigo U19
۷
۲
ED Val Minor U19
Finished
۱۳:۳۰
Racing Santander U19
۳
۱
Real Oviedo U19
Finished
۱۴:۱۵
Coruxo FC U19
۳
۱
CD Choco U19
Finished
۱۴:۰۰
  Poland Ekstraliga Women
Pogon Tczew (W)
۲
۱
Slask Wroclaw (W)
Finished
۱۳:۳۰
GKS Gornik Leczna (W)
۰
۱
KKP Stomilanki Olsztyn (W)
Finished
۱۳:۳۰
UKS SMS Lodz (W)
۲
۱
AZS UJ Krakow (W)
Finished
۱۳:۳۰
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
۱
۴
APLG Gdansk (W)
Finished
۱۴:۳۰
Pogon Szczecin (W)
۰
۳
KKS Czarni Sosnowiec (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
CDF Tres Cantos
۱
۰
CD Galapagar
Finished
۱۳:۳۰
CD Canillas
۲
۰
Cuc Villalba
Finished
۱۳:۰۰
Rayo Vallecano B
۰
۰
AD Alcorcon B
inprogress
۱۸:۳۰
Colonia Moscardo
۱
۰
CF Trival Valderas Alcorcon
Finished
۱۳:۳۰
FC Villanueva Del Pardillo
۱
۱
Las Rozas CF
Finished
۱۴:۳۰
AD Parla
۱
۱
CF Pozuelo de Alarcon
Finished
۱۳:۰۰
CD Mostoles
۳
۲
RSD Alcala Henares
Finished
۱۳:۳۰
  Ethiopia Ethiopia Higher League
Batu Ketema
۰
۲
Wollo Kombolcha
Finished
۱۳:۳۰
Nekemte Ketema
۱
۰
Mojo Ketema
Finished
۰۹:۳۰
Dessie Ketema
۴
۲
Sheger Ketema
Finished
۱۱:۳۰
Halaba City
۰
۰
Siltie Worabe
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 2
CD Atletico Baleares
۰
۱
UD Ibiza Eivissa
Finished
۱۳:۳۰
Real Murcia
۲
۰
U.D. Melilla
Finished
۱۳:۳۰
Recreativo de Huelva
-
-
Real Madrid B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Castellon
-
-
Granada B
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Antequera CF
-
-
Sanluqueno
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ceuta
۴
۰
Linares Deportivo
Finished
۱۳:۳۰
Atletico Madrid B
-
-
Malaga CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Hertha Zehlendorf
۴
۱
BSV Eintracht Mahlsdorf
Finished
۱۵:۳۰
SV Sparta Lichtenberg
۶
۱
TSG Neustrelitz
Finished
۱۵:۳۰
SC Staaken
۲
۰
TUS Makkabi
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Segunda Federacion Women
Athletic Bilbao C (W)
۱
۵
Real Madrid B (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Rayo Valecano (W)
۲
۱
Bizkerre (W)
Finished
۱۳:۳۰
CF Union Viera (W)
۲
۰
Cordoba (W)
Finished
۱۳:۳۰
Zaragoza CFF (W)
۱
۲
Sporting Gijon (W)
Finished
۱۳:۳۰
Fundacion CD Tenerife (W)
۰
۲
Getafe (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 3
FC Marko
۱
۰
PAO Varda
Finished
۱۶:۳۰
Vyzas Megaron
۲
۲
PAE Rodos FC
Finished
۱۵:۰۰
G.A.S. Ialysos 1948
۲
۱
Panelefsiniakos
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group A
PAOK B
۲
۰
Anagennisi Karditsas 1904
Finished
۱۶:۳۰
Aiolikos Mytilene
۰
۰
FC Kozani
Finished
۱۶:۳۰
Kampaniakos
۰
۱
Iraklis 1908 FC
Finished
۱۶:۳۰
AEK Athens B
۰
۲
Levadiakos
Finished
۱۵:۳۰
Niki Volou
۱
۱
Makedonikos Neapolis
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium First Amateur Division
KVK Tienen
۳
۳
URSL Vise
Finished
۱۶:۳۰
Sint-Eloois-Winkel
۲
۱
Oud Heverlee Leuven II
Finished
۱۶:۳۰
Royal Knokke FC
۰
۱
Hoogstraten VV
Finished
۱۶:۳۰
UR Namur
۲
۱
KSC Lokeren-Temse
Finished
۱۶:۳۰
  Latvia Virsliga
Valmieras FK
۰
۱
FK Liepaja
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
Ratinger Spvg
۳
۴
Mulheimer FC 97
Finished
۱۶:۳۰
VfB Homberg
۴
۰
TSV Meerbusch
Finished
۱۶:۳۰
Spvg Schonnebeck 1910
-
-
Schwarz Weiss Essen
Finished
۱۶:۳۰
FC Buderich 02
۱
۱
DJK Adler Union Frintrop
Finished
۱۷:۰۰
SC St Tonis 11/20
-
-
VfB 03 Hilden
inprogress
۱۷:۰۰
  Denmark 2nd Division Promotion Group
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۲
۱
Esbjerg F.B.
Finished
۱۵:۳۰
  Zambia Cup
Zesco United
۰
۰
Nchanga Rangers FC
Finished
۱۴:۰۰
Red Arrows
۲
۱
Green Eagles
Finished
۱۶:۰۰
  Germany 3.Liga
SSV Jahn Regensburg
۱
۱
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۵:۰۰
Arminia Bielefeld
۱
۰
SC Rot-Weiss Essen
inprogress
۱۸:۰۰
SC Freiburg II
-
-
1.FC Dynamo Dresden
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Ravshan Kulob
۲
۰
FC Panjshir
Finished
۱۴:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Innstrandens IL
۳
۰
Mjølner
Finished
۱۴:۳۰
Fredrikstad 2
۰
۱
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۵:۳۰
Bodo/Glimt 2
۰
۱
Elverum
inprogress
۱۷:۳۰
Honefoss BK
۲
۰
Ulfstind
inprogress
۱۷:۳۰
  Romania Liga I Relegation Group
FC Botosani
۴
۱
FC U Craiova 1948
Finished
۱۴:۰۰
FC Dinamo Bucuresti
۰
۰
Politehnica Iasi
inprogress
۱۸:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Patacona FC
۱
۱
Jove Espanol
Finished
۱۲:۳۰
Villarreal CF C
۲
۱
Ontinyent
Finished
۱۳:۳۰
Burriana
۱
۰
CD Acero
inprogress
۱۸:۳۰
  China Super League Women
Shanghai Shengli (W)
۰
۰
Changchun Dazhong (W)
Finished
۱۰:۳۰
Jiangsu Suning (W)
۳
۰
Hainan Qiongzhong (W)
Finished
۱۰:۳۰
Henan Jianye (W)
۰
۰
Shandong Sports Lottery (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Chungju Citizen
۰
۲
Jinju Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Geoje Citizen FC
۲
۱
Pyeongtaek Citizen FC
Finished
۰۸:۳۰
Seoul United FC
۲
۱
Namyangju Citizen
Finished
۰۸:۳۰
  Fiji Premier League
Tailevu Naitasiri
۰
۱
Nasinu
Finished
۰۶:۳۰
Rewa FC
۶
۱
Nadroga
Finished
۰۴:۳۰
  Dominica Premier League
Promex Harlem United SC
۳
۳
Bath Estate
Finished
۰۱:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Fatsa Belediyespor
۱
۴
Silivrispor
Finished
۱۵:۳۰
Viven Bornova FK
۰
۰
Kutahyaspor
Finished
۱۵:۳۰
Buyukcekmece Tepecikspor
۲
۱
Akhisar Belediye GS
Finished
۱۵:۳۰
Darica Genclerbirligi
۱
۰
Kusadasispor
Finished
۱۵:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
HV & CV Quick
۲
۱
Tielse EC
Finished
۱۵:۳۰
Blauw Geel 38
۳
۱
SV Oss 20
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
VfR Neumunster
۲
۰
Dornbreite
Finished
۱۵:۳۰
Inter Turkspor Kiel
-
-
Union Neumuenster
inprogress
۱۷:۰۰
Oldenburger SV
۴
۴
VfB Lubeck II
Finished
۱۵:۳۰
  Scotland Premier League Women
Aberdeen (W)
۳
۲
Hamilton Academical FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Rangers (W)
۲
۱
Glasgow City (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Motherwell (W)
۰
۰
Dundee United WFC (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Spartans FC (W)
۱
۲
Montrose LFC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Partick Thistle (W)
-
-
Celtic FC (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۰
  Germany Regionalliga Southwest
1. FSV Mainz 05 II
۱
۱
VfB Stuttgart II
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Kvik Halden FK
۰
۰
Sotra Sportsklubb
Finished
۱۶:۰۰
FK Arendal
۲
۱
Flekkeroy IL
Finished
۱۵:۳۰
Notodden FK
۰
۰
FK Eik Tonsberg
inprogress
۱۷:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Igman Konjic
۱
۱
NK Posusje
Finished
۱۴:۳۰
  North Macedonia First League
FC Struga Trim & Lum
۲
۲
Bregalnica Stip
Finished
۱۶:۳۰
FK Shkendija 79
۶
۱
FK Sileks
Finished
۱۶:۳۰
Rabotnicki Skopje
۲
۰
FK Vardar Skopje
Finished
۱۶:۳۰
  Syria Premier League
Foutoua
۳
۱
Al-Jaish
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Fortuna Hjorring (W)
۰
۰
Koge (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Tunisia Ligue 2, Group A
Sporting Club de Ben Arous
۱
۰
Rades
inprogress
۱۷:۳۰
ES Hammam Sousse
۱
۰
AS Oued Ellil
inprogress
۱۷:۳۰
AS Ariana
۰
۱
JS Omrane
inprogress
۱۷:۳۰
Kalaa Sport
۱
۰
CS Korba
inprogress
۱۷:۳۰
CS Hammam-Lif
۰
۰
JS Kairouan
inprogress
۱۷:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
Dinamo Brest
۱
۰
FC Minsk
inprogress
۱۸:۳۰
Shakhtyor Soligorsk
۱
۳
Slavia Mozyr
Finished
۱۶:۳۰
Naftan Novopolotsk
۱
۱
FC Smorgon
Finished
۱۴:۳۰
  Ghana Premier League
Bechem United
۱
۲
Real Tamale United
inprogress
۱۸:۳۰
Dreams FC
۰
۰
Asante Kotoko
inprogress
۱۸:۳۰
Nations FC
۰
۱
Bofoakwa Tano
inprogress
۱۸:۳۰
Aduana Stars
۰
۰
Heart of Lions
inprogress
۱۸:۳۰
Medeama
۰
۰
Legon Cities FC
inprogress
۱۸:۳۰
Nsoatreman FC
۰
۱
Great Olympics
inprogress
۱۸:۳۰
  Morocco Botola Pro
Chabab Mohammedia
-
-
Raja Casablanca
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Olympique de Safi
-
-
RSB Berkane
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Maghrib Association Tetouan
-
-
Ittihad Riadhi de Tanger
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Umea FC
۵
۲
IF Karlstad
Finished
۱۴:۳۰
Orebro Syrianska IF
۳
۲
Friska Viljor
Finished
۱۴:۳۰
FBK Karlstad
۳
۱
IFK Stocksund
inprogress
۱۷:۳۰
Hammarby Talang Ff
۳
۰
Assyriska Foreningen
inprogress
۱۷:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 4
Balikesirspor
۱
۱
Tokat Belediye Plevne Spor
Finished
۱۵:۳۰
Nevsehir Belediyespor
۰
۲
Cankaya FK
Finished
۱۵:۳۰
Alanya Kestelspor
۲
۰
Orduspor 1967
Finished
۱۵:۳۰
Bursa Yildirim Spor
۲
۲
Adana 1954 FK
Finished
۱۵:۳۰
Catalcaspor
۰
۲
Sebat Genclik Spor
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Hansa Rostock II
۲
۱
SV Babelsberg 03
Finished
۱۴:۳۰
Hertha BSC Berlin II
۱
۰
Luckenwalde
Finished
۱۴:۳۰
BSG Chemie Leipzig
۲
۲
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
CD Basconia
۲
۰
SD Deusto
Finished
۱۳:۰۰
CD Derio
۲
۳
Lagun Onak
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Regionalliga North
Hamburger SV II
۱
۱
1. FC Phoenix Luebeck
Finished
۱۴:۳۰
Bremer SV
۱
۰
Hannover 96 II
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Norderstedt
۰
۱
TuS Blau-Weiss Lohne
Finished
۱۵:۳۰
Teutonia Ottensen
۳
۳
FC St. Pauli II
Finished
۱۵:۳۰
  Paraguay Championship Women
Olimpia Asuncion (W)
۵
۰
Sportivo Trinidense (W)
Finished
۰۱:۴۵
  Japan Japan Football League
Tokyo Musashino United FC
۱
۱
Okinawa SV
Finished
۰۷:۳۰
Verspah Oita
۲
۳
Tiamo Hirakata
Finished
۰۷:۳۰
Atletico Suzuka Club
۰
۰
Criacao Shinjuku
Finished
۰۷:۳۰
Reinmeer Aomori
۱
۱
Veertien Mie
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Mount Gravatt Hawks
۲
۳
University of Queensland
Finished
۱۰:۳۰
Virginia United
۶
۳
Redcliffe Dolphins
Finished
۱۱:۳۰
  Croatia 3. NL
Gaj Mace
۶
۳
NK Ponikve
Finished
۱۲:۳۰
NK Bedem Ivankovo
۱
۱
NK Nask Nasice
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Huesca B
۰
۱
Cuarte CD
Finished
۱۳:۰۰
CD Binefar
۲
۲
CD Carinena
Finished
۱۳:۴۵
CD Caspe
-
-
CD Fuentes
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie B
Artesanos Metepec FC
۴
۱
Deportivo Dongu FC
Finished
۰۱:۳۰
CD Mexiquense
۳
۰
Aguacateros CD Uruapan
Finished
۰۱:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 1
Osasuna B
۲
۰
CE Sabadell
Finished
۱۳:۳۰
Sociedad Deportivo Tarazona
۱
۰
Gimnastic de Tarragona
inprogress
۱۷:۳۰
Ponferradina
۳
۰
SD Logrones
inprogress
۱۷:۳۰
Unionistas de Salamanca CF
-
-
FC Barcelona B
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Celta de Vigo B
-
-
Lugo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
UD Logrones B
۴
۰
Arnedo
Finished
۱۳:۳۰
Oyonesa
۱
۰
Anguiano
inprogress
۱۸:۳۰
Berceo
۳
۲
Haro Deportivo
Finished
۱۳:۳۰
CD Calahorra B
-
-
Atletico Vianes
Finished
۱۳:۳۰
CDFC La Calzada
۱
۰
Club Deportivo Alberite
inprogress
۱۸:۳۰
  Poland 1 Liga Women
Bielawianka Bielawa (W)
۰
۲
Skra Czstochowa (W)
Finished
۱۳:۳۰
Legia Warsaw (W)
۶
۰
Zabkovia Zabki (W)
Finished
۱۳:۳۰
BPAP Marcus Gdynia (W)
-
-
Sleza Wroclaw (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Poland II Liga
Wisla Pulawy
۱
۳
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۳:۳۰
Zaglebie Lubin II
۱
۰
Radunia Stezyca
inprogress
۱۷:۳۰
GKS Jastrzebie
۰
۰
Skra Czestochowa
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil
Leioa U19
۱
۳
SD Eibar U19
Finished
۱۳:۴۵
AD San Juan U19
۰
۱
Deportivo Alaves U19
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
UD Fuente de Cantos
۱
۱
CD Don Alvaro
Finished
۱۴:۰۰
CD Diocesano
۰
۱
CD Coria
inprogress
۱۸:۳۰
Don Benito
-
-
Calamonte
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CD Castuera Subastacar
۲
۱
CF Trujillo
Finished
۱۳:۳۰
Olivenza
۱
۲
Jerez CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Azuaga
۲
۱
At. Pueblonuevo
Finished
۱۳:۴۵
  Poland Ekstraklasa
LKS Lodz
۳
۲
Radomiak Radom
Finished
۱۴:۰۰
Jagiellonia Bialystok SSA
۱
۳
MKS Cracovia Krakow
Finished
۱۶:۳۰
KS Gornik Zabrze
-
-
Slask Wroclaw
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Mar Menor
۲
۱
UCAM Murcia
Finished
۱۳:۳۰
Marbella FC
-
-
Sevilla Atletico
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CD San Roque de Lepe
۱
۰
Velez CF
Finished
۱۳:۳۰
FC Cartagena II
-
-
UCAM Murcia
Finished
۱۳:۳۰
Real Balompedica Linense
۰
۰
El Palo FC
inprogress
۱۸:۳۰
Aguilas FC
-
-
La Union CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Yeclano Deportivo
-
-
Real Betis B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  England Super League 2 Women
Blackburn Rovers (W)
۰
۰
Reading FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Crystal Palace (W)
۱
۰
Birmingham City (W)
Finished
۱۶:۳۰
Watford (W)
۰
۲
Charlton (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Rosengard (W)
۵
۰
Vittsjo GIK (W)
Finished
۱۶:۳۰
AIK (W)
۱
۳
Kristianstads DFF (W)
Finished
۱۴:۳۰
Pitea IF (W)
۳
۲
Vaxjo (W)
Finished
۱۴:۳۰
Mallbackens IF (W)
۱
۲
IK Uppsala (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
Caldiero Terme
۲
۱
USD Castellanzese
Finished
۱۶:۳۰
GS Arconatese 1926
۱
۱
Folgore Caratese
Finished
۱۶:۳۰
Ponte San Pietro
۰
۱
Brusaporto
Finished
۱۶:۳۰
Desenzano Calvina
۲
۰
Usd Casatese
Finished
۱۶:۳۰
Crema 1908
۰
۱
Ssd Real Calepina FC
Finished
۱۶:۳۰
Piacenza Calcio
۰
۰
FC Clivense
Finished
۱۶:۳۰
Pro Palazzolo
۲
۰
Virtus Bergamo
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
Citta di Fasano
۱
۲
US Angri Calcio 1927 ASD
Finished
۱۶:۳۰
Citta di Gallipoli
۰
۳
FBC Gravina
Finished
۱۶:۳۰
Manfredonia Calcio 1932
۰
۰
Rotonda Calcio
Finished
۱۶:۳۰
FC Matera Calcio
۲
۰
Fidelis Andria 1928
Finished
۱۶:۳۰
Paganese
۱
۲
Team Altamura
Finished
۱۶:۳۰
Barletta 1922
۰
۰
Casarano
inprogress
۱۸:۰۰
  Germany Oberliga Westfalen
SG Wattenscheid 09
۲
۰
SV Schermbeck
Finished
۱۶:۳۰
ASC Dortmund
۳
۴
SV Westfalia Rhynern
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Vreden 1921
۳
۰
TSV Victoria Clarholz
Finished
۱۶:۳۰
Spvgg Erkenschwick
-
-
Sportfreunde Lotte
Finished
۱۶:۴۵
SF Siegen 1899
۲
۰
SC Preussen Munster II
Finished
۱۶:۳۰
FC Brunninghausen
۳
۳
TuS Ennepetal
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Gievenbeck
-
-
Turkspor Dortmund 2000
Finished
۱۶:۳۰
TSG Sprockhovel
۴
۱
TUS Bovinghausen 04
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium Second Amateur Division VFV B
Rupel Boom FC
۱
۱
Diegem Sport
Finished
۱۶:۳۰
KLSK Londerzeel
۰
۰
Heur Tongeren
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie B Women
Tavagnacco (W)
۱
۳
Hellas Verona (W)
Finished
۱۶:۳۰
Chievo Verona (W)
۰
۳
Lazio (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Malta Premier League
Hibernians Paola FC
۰
۱
Valletta FC
inprogress
۱۷:۴۵
Birkirkara FC
۲
۰
Gudja United
Finished
۱۵:۳۰
FC Balzan
۱
۱
Sliema Wanderers FC
Finished
۱۵:۳۰
Naxxar Lions FC
۰
۰
Sirens FC
inprogress
۱۷:۴۵
  Greece U19 Super League
Aris Thessaloniki U19
۱
۱
Lamia U19
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paulista Serie A4
AA Francana
۰
۰
Uniao Barbarense
inprogress
۱۷:۰۰
  Faroe Islands Premier League
Víkingur Gota
۲
۰
Skala IF
inprogress
۱۷:۳۰
HB Torshavn
۰
۰
KI Klaksvík
inprogress
۱۷:۳۰
EB Streymur
-
-
IF Fuglafjordur
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
NSI Runavík
-
-
B36 Torshavn
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Croatia Zmijavci
۰
۰
HNK Cibalia Vinkovci
inprogress
۱۸:۰۰
BSK Bijelo Brdo
۱
۳
NK Sibenik
Finished
۱۵:۳۰
NK Solin
۰
۱
Vukovar 1991
inprogress
۱۸:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
CA Bembibre
۰
۰
CD Colegios Diocesanos
inprogress
۱۸:۳۰
CD Becerril
۰
۰
UD Santa Marta
inprogress
۱۸:۳۰
Salamanca CF UDS
۰
۰
Palencia CF
inprogress
۱۸:۳۰
  England Super League Women
Arsenal (W)
-
-
Bristol City (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Italy Serie D, Girone A
ASD Alcione
۲
۱
AC Bra
Finished
۱۶:۳۰
Asti Calcio
۰
۰
Gozzano
Finished
۱۶:۳۰
ASD RG Ticino
۲
۰
Derthona FBC
Finished
۱۶:۳۰
Alba Calcio
۳
۳
Chieri 1955
Finished
۱۶:۳۰
US Albenga
۱
۲
ASD Chisola Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Ligorna 1922
۰
۳
S.S.D. Unione Sanremo
Finished
۱۶:۳۰
Borgosesia
۲
۱
Lavagnese
Finished
۱۶:۳۰
Vado
۲
۱
AVC Vogherese 1919
Finished
۱۶:۳۰
Citta di Varese
۱
۱
Pinerolo
Finished
۱۶:۳۰
US Fezzanese
۱
۰
USD Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Sammaurese
۰
۳
Athletic Carpi FC 1909
Finished
۱۶:۳۰
AC Forli
۳
۰
ASD Victor San Marino
Finished
۱۶:۳۰
SCD Progresso
۰
۴
Ravenna Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Mezzolara
۰
۰
Aglianese
Finished
۱۶:۳۰
Imolese Calcio
۰
۲
Lentigione Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Borgo San Donnino
۱
۱
Sant'Angelo
Finished
۱۶:۳۰
AC Prato
۱
۱
Fanfulla Cavenago
Finished
۱۶:۳۰
  San Marino Campionato
FC Fiorentino
۱
۳
SC Faetano
Finished
۱۶:۳۰
SS Virtus
۴
۱
SS San Giovanni
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
PAE Ionikos Nikaias
۲
۲
Ilioupoli
Finished
۱۶:۳۰
Kalamata
۰
۱
Kallithea
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland League Cup Women
Grotta (W)
۰
۱
HK Kopavogur (W)
Finished
۱۴:۳۰
IR Reykjavik (W)
۰
۱
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Malawi Super League
Silver Strikers
۳
۱
Bangwe All Star
Finished
۱۶:۰۰
Creck SC
۳
۲
Moyale Barracks
Finished
۱۶:۰۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
Marineros de Puntarenas
۱
۲
Escorpiones de Belen
Finished
۰۴:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Broadmeadow Magic FC Reserves
۱
۰
Lambton Jaffas FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Newcastle Olympic Reserves
۸
۳
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۰۶:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1
Melbourne Victory 2
۲
۱
Brunswick City
Finished
۰۸:۳۰
Western United FC NPL
۳
۲
Werribee City
Finished
۰۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Illescas
۱
۲
Ursaria
Finished
۱۳:۳۰
Getafe B
۳
۱
San Sebastian De Los Reyes
Finished
۱۳:۰۰
CF Villanovense
۰
۱
AD Union Adarve
Finished
۱۳:۳۰
UD Montijo
۰
۲
Gimnastica Segoviana
Finished
۱۴:۰۰
Navalcarnero
۱
۱
Guadalajara
inprogress
۱۸:۳۰
CD Atletico Paso
۱
۰
Talavera
Finished
۱۳:۳۰
CD Numancia
۲
۰
UD San Fernando
Finished
۱۳:۳۰
CD Badajoz
۰
۰
CD Mensajero
inprogress
۱۸:۳۰
AD Llerenense
-
-
Cacereno
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
CD Cazalegas
۱
۳
Cd Tarancon
Finished
۱۳:۳۰
Albacete B
۲
۰
Calvo Sotelo Puertollano
Finished
۱۳:۰۰
Villarrobledo
۲
۲
Azuqueca
Finished
۱۳:۳۰
CD Toledo
۱
۰
CD Torrijos
inprogress
۱۸:۳۰
Villarrubia CF
-
-
Quintanar Rey
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Lillestrom 2
۲
۵
Byasen Toppfotball
Finished
۱۳:۳۰
  Uruguay Amateur Cup
Soriano Capital
۳
۰
Paysandu Capital
Finished
۰۲:۴۵
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Cornella U19
۲
۰
CE Constancia de Inca U19
Finished
۱۴:۴۵
  Turkey 2. Lig - Red Group
Denizlispor
۲
۲
68 Yeni Aksaray Belediyspor
Finished
۱۵:۳۰
Fethiyespor
۵
۰
Isparta 32 Spor
Finished
۱۵:۳۰
24 Erzincanspor
۰
۰
Arnavutkoy
Finished
۱۵:۳۰
Kastamonuspor
۰
۱
Amedspor SK
Finished
۱۵:۳۰
76 Igdir Belediyespor
۲
۲
Derince Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Somaspor
۲
۰
Utas Usakspor
Finished
۱۵:۳۰
Inegolspor
۱
۰
Karaman
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic Division 2 Women
FC Hradec Kralove (W)
۲
۱
SK Lisen (W)
Finished
۱۵:۳۰
AC Sparta Praha II (W)
۰
۲
Prague Raptors (W)
Finished
۱۲:۳۰
FK Dukla Praha (W)
۱
۱
FK Teplice (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Uganda Uganda Cup
Airtel Kitara FC
۳
۲
Vipers
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie C, Group B
Unione Sportiva Fermana
۲
۱
Lucchese Libertas
Finished
۱۵:۳۰
AC Ancona
۱
۱
Sestri Levante
inprogress
۱۷:۴۵
Olbia Calcio
۰
۳
Pescara
Finished
۱۵:۳۰
Asd Pineto Calcio
۱
۲
Juventus U23
Finished
۱۵:۳۰
ACD Virtus Entella
۱
۲
SPAL 1907 Ferrara
inprogress
۱۷:۴۵
Gubbio
-
-
US Pontedera 1912
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Carrarese
-
-
Rimini Calcio
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Vis Pesaro 1898
-
-
AC Perugia
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Italy Serie C, Group A
Giana Erminio
۰
۱
Triestina Calcio
Finished
۱۵:۳۰
Mantova
-
-
Vicenza
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Belgium First Division B
SK Beveren
۲
۰
Kfco Beerschot-Wilrijk
Finished
۱۵:۰۰
Standard Liege II
۱
۰
R.F.C. Seraing
inprogress
۱۷:۳۰
Patro Eisden
-
-
KV Oostende
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Ukraine Persha Liga, Relegation Group
Metalist Kharkiv
۲
۰
Dinaz Vyshgorod
Finished
۱۵:۳۰
Khust FC
۱
۰
Kremin
Finished
۱۴:۰۰
  Luxembourg National Division
FC Victoria Rosport
۲
۰
Mondercange
inprogress
۱۷:۳۰
Niedercorn Progres
۱
۰
Racing FC Union Letzebuerg
inprogress
۱۷:۳۰
FC Swift Hesperange
۰
۲
US Mondorf-Les-bains
inprogress
۱۷:۳۰
Union Titus Petange
۰
۱
UN 97 Kaerjeng
inprogress
۱۷:۳۰
FC Marisca Mersch
۲
۳
F91 Dudelange
inprogress
۱۷:۳۰
Wiltz
۱
۱
CS Fola Esch
inprogress
۱۷:۳۰
AS Jeunesse Esch
۱
۲
UNA Strassen
inprogress
۱۷:۳۰
FC Schifflange 95
۰
۴
FC Differdange 03
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
Elche U19
۰
۰
Atletico Madrileno U19
inprogress
۱۷:۳۰
FC Cartagena U19
-
-
UD Alzira U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Patacona U19
-
-
Levante U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
Banik Kalinovo
۱
۱
FTC Filakovo
inprogress
۱۷:۳۰
MSK Spisske Podhradie
۰
۲
MFK Snina
inprogress
۱۷:۳۰
TJ Tatran Oravske Vesele
۱
۰
MSK Tesla Stropkov
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
Borussia Freialdenhoven
۲
۲
SpVg Frechen 20
Finished
۱۶:۳۰
TuS BW Konigsdorf
۲
۱
Fortuna Koln II
inprogress
۱۷:۰۰
Hennef 05
۱
۳
Siegburger SV 04
Finished
۱۶:۳۰
Bonn Endenich 1908
۱
۱
FC Hurth
Finished
۱۶:۴۵
Eintracht Hohkeppel
-
-
VfL Vichttal
inprogress
۱۷:۰۰
  United Arab Emirates Division 1
Fujairah FC
۴
۱
Al Arabi Umm Al Quwain
inprogress
۱۷:۲۰
Al Taawon FC
۰
۱
Al Urooba
inprogress
۱۷:۲۰
Al Dhaid
۲
۱
AL Dhafra
inprogress
۱۷:۲۰
Dibba AL Fujairah
۴
۰
Al Jazira Hamra
inprogress
۱۷:۲۰
  England National League - Northern Premier Division Women
Stourbridge (W)
۲
۳
Liverpool Feds LFC (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Tunisia Ligue 1
Olympique Beja
۰
۰
EGS Gafsa
inprogress
۱۷:۳۰
  France National 3
US Chateauneuf sur Loire
۰
۱
Chateauroux II
Finished
۱۶:۳۰
US Quevilly II
۱
۳
Alencon US
Finished
۱۶:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Telone FC
۲
۳
Yadah FC
Finished
۱۶:۳۰
CAPS United
۱
۱
ZPC Kariba FC
Finished
۱۶:۳۰
Arenel Movers FC
۲
۲
FC Platinum
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal Liga 3
Sanjoanense
۰
۰
Anadia FC
inprogress
۱۷:۳۰
SC Vianense
۰
۲
Fafe
inprogress
۱۷:۳۰
CD Trofense
۳
۱
Cfc-Cf Canelas 2010
inprogress
۱۷:۳۰
Lusitania Lourosa
-
-
Sporting Covilha
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Slovenia 2.SNL
Jadran Dekani
۰
۰
PSC Tolmin
inprogress
۱۸:۳۰
NK Nafta Lendava
-
-
NK Brinje Grosuplje
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Dravinja
۰
۱
ND Beltinci
inprogress
۱۸:۳۰
  Algeria Ligue 2
ASM Oran
۰
۰
NA Hussein Dey
inprogress
۱۸:۰۰
CA Batna
۱
۰
MSP Batna
inprogress
۱۸:۰۰
AS Khroub
۲
۰
AS Ain M'lila
inprogress
۱۸:۰۰
IB Khemis El Khechna
۲
۰
MC El Eulma
inprogress
۱۸:۰۰
E Sour El-Ghozlane
۱
۰
MO Constantine
inprogress
۱۸:۰۰
GC Mascara
۰
۰
MCB Oued Sly
inprogress
۱۸:۰۰
WA Boufarik
۱
۰
WA Mostaganem
inprogress
۱۸:۰۰
SKAF Khemis Miliana
۲
۰
Js Ghir Abadla
inprogress
۱۸:۰۰
USM Annaba
۰
۰
USM El Harrach
inprogress
۱۸:۰۰
HB Chelghoum Laid
۱
۰
NRB Telaghema
inprogress
۱۸:۰۰
RC Kouba
۲
۰
ESM Kolea
inprogress
۱۸:۰۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Zimbru Chisinau
۰
۱
CS Petrocub
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Gimnastica de Torrelavega
۰
۰
Union Popular Langreo
inprogress
۱۸:۳۰
SD Compostela
۲
۱
Pontevedra
inprogress
۱۸:۰۰
Deportivo Fabril
۰
۰
Guijuelo
inprogress
۱۸:۳۰
CD Covadonga
-
-
Real Oviedo II
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Zamora
-
-
Real Valladolid B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Slovenia U19 League
ND Ilirija U19
۱
۱
Celje U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Morocco Botola 2
Racing de Casablanca
۰
۰
Olympique Khouribga
inprogress
۱۸:۳۰
Rapide Club Oued Zem
۰
۰
Club Jeunesse Ben Guerir
inprogress
۱۸:۳۰
Stade Marocain
۱
۰
WAF Fes
inprogress
۱۸:۳۰
  Serbia Prva Liga
Metalac GM
-
-
RFK Novi Sad 1921
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Indjija
۲
۰
FK Radnicki Beograd
inprogress
۱۷:۳۰
Mladost Novi Sad
۳
۱
FK Kolubara
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie C, Group C
Latina Calcio
-
-
FC Turris Neapolis 1944
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
AC Monopoli
-
-
Taranto Sport
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Casertana
-
-
AZ Picerno ASD
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Catania Calcio
-
-
Messina
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Audace Cerignola
-
-
Virtus Francavilla
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Russia FNL
Rodina Moscow
-
-
FK Leningradets
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FK Sokol Saratov
۰
۲
Torpedo Moskva
Finished
۱۴:۰۰
PFC Kuban
-
-
Kamaz Nab Chelny
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Arsenal Tula
۱
۰
Energiya Khabarovsk
inprogress
۱۷:۳۰
  Algeria Algeria Cup
WA Tlemcen
-
-
MC Alger
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV 1919 Mainz Gonsenheim
۳
۱
VfR Wormatia Worms
Finished
۱۶:۳۰
FV Diefflen
۰
۴
FV Engers 07
Finished
۱۵:۳۰
  England National League - Southern Premier Division Women
Ipswich Town (W)
۲
۰
Hashtag United (W)
Finished
۱۶:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Napa Valley 1839 FC
۱
۲
El Farolito
Finished
۰۵:۳۰
San Ramon FC
۲
۰
Sacramento Gold
Finished
۰۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Askollen
۲
۴
Sarpsborg 08 2
Finished
۱۶:۳۰
Flint
۲
۳
Ullern
Finished
۱۵:۳۰
  Croatia First League Women
Dinamo Maksimir (W)
۱
۴
ZNK Osijek (W)
Finished
۱۵:۰۰
HNK Gorica (W)
۱
۲
NK Medimurje Cakovec (W)
inprogress
۱۷:۳۰
ZNK Split (W)
۲
۰
ZNK Agram (W)
inprogress
۱۸:۰۰
  Puerto Rico Puerto Rico National Football League
Bayamon FC
۱
۴
Academia Quintana
Finished
۰۴:۰۰
  Mexico Liga MX Femenil
Leon (W)
۲
۱
Cruz Azul (W)
Finished
۰۴:۳۶
  New Zealand Central Premier League
Napier City Rovers
۳
۰
Stop Out Sports Club
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Melbourne Knights U23
۱
۳
Heidelberg Utd U23
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Caboolture FC U23
۷
۱
SWQ Thunder U23
Finished
۰۹:۱۵
Logan Lightning U23
۴
۲
Eastern Suburbs U23
Finished
۱۰:۳۰
Mitchelton U23
۱
۳
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۹:۱۵
  England National League Premier Division Women
Stoke City (W)
۱
۰
Burnley (W)
Finished
۱۶:۳۰
Haywards Heath (W)
۱
۱
Norwich City Lfc (W)
Finished
۱۶:۳۰
Worthing (W)
۲
۳
Ashford Town (Middx) (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Portugal U19 League
Vitoria Guimaraes U19
۴
۴
Porto U19
Finished
۱۳:۳۰
  World Friendly Club Matches
Young Lions
۳
۲
Hougang United FC
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Falu FK
۲
۰
IFK Osteraker FK
Finished
۱۵:۰۰
Hudiksvalls Forenade
۱
۱
FOC Farsta
Finished
۱۵:۳۰
Kungsangens IF
۱
۰
Sandvikens AIK FK
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Siete Villas
۲
۰
UC Cartes
Finished
۱۳:۱۵
Vimenor CF
۰
۰
SD Solares Medio Cudeyo
inprogress
۱۸:۳۰
  Malta Challenge League
Marsa FC
۳
۰
Pieta Hotspurs FC
Finished
۱۵:۳۰
Zebbug Rangers FC
۱
۰
Luqa SA
inprogress
۱۸:۰۰
Fgura United FC
۰
۱
Zejtun Corinthians FC
inprogress
۱۷:۰۰
Tarxien Rainbows FC
۳
۱
Msida St Joseph FC
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
SV Rugenbergen
۰
۳
FC Altona 93
Finished
۱۵:۳۰
ETSV Hamburg
۳
۳
Victoria Hamburg
Finished
۱۵:۳۰
Niendorfer TSV
۱
۲
Hamburg Eimsbutteler BC
Finished
۱۵:۳۰
FC Alsterbruder
۲
۶
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
۱۵:۳۰
Union Tornesch
۱
۱
Concordia Hamburg
Finished
۱۶:۳۰
TSV Sasel
۴
۱
Buchholz
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Hacettepe 1945 SK
۰
۲
Elazigspor
Finished
۱۵:۳۰
Kartal Bulvar Spor Kulubu
۲
۳
Karsiyaka SK
Finished
۱۵:۳۰
Sapanca Genclikspor
۱
۲
Silifke Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
  Armenia Premier League
West Armenia
۱
۰
FC Shirak
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
BK Forward
۱
۲
Stenungsunds IF
Finished
۱۵:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
Legia Warsaw II
۲
۰
MKS Pilica Bialobrzegi
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Berlin Liga
Croatia Berlin
۲
۲
Berlin Hilaspor
Finished
۱۶:۰۰
SC Charlottenburg
۰
۳
FSV Spandauer Kickers
inprogress
۱۷:۳۰
SFC Stern
۲
۰
TSV Mariendorf 1897
Finished
۱۳:۰۰
  South Africa NedBank FA Cup
TS Galaxy
۰
۲
Chippa United
Finished
۱۶:۳۰
  Ethiopia Premier League
Hadiya Hosaena
۱
۲
Sidama Bunna
Finished
۱۶:۳۰
Ethiopia Bunna
-
-
Adama Kenema
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Denmark 1st Division
FC Fredericia
۰
۲
SonderjyskE
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Osasuna U19
۲
۰
UDC Txantrea U19
inprogress
۱۸:۰۰
Real Sociedad U19
۴
۳
Santutxu U19
Finished
۱۳:۴۵
  Sweden Division 1 Sodra
Norrby IF
۱
۱
Ariana FC
inprogress
۱۷:۳۰
Torns IF
۱
۰
Oskarshamns Aik
inprogress
۱۷:۳۰
FC Trollhaettan
۰
۰
Tvaakers IF
inprogress
۱۸:۳۰
  Hungary NB I Women
Astra Hungary (W)
۰
۰
Soroksar (W)
inprogress
۱۸:۰۰
  Nigeria NPFL
Enyimba
۰
۰
Heartland FC Owerri
inprogress
۱۸:۰۰
Akwa United
۰
۰
Niger Tornadoes
inprogress
۱۸:۳۰
Shooting Stars 3SC
۰
۰
Lobi Stars
inprogress
۲۰:۰۰
  Mali Premiere Division
Djoliba AC
-
-
ATS de Koro
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Afrique Football Elite
-
-
AS Real Bamako
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
  Ghana 1. Division
Elmina Sharks
۰
۰
FC Skyy
inprogress
۱۸:۳۰
Vision FC
۰
۰
Accra Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women II
Vitoria SC (W)
۰
۱
Gil Vicente FC (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Chile Primera Division Women
Cobresal (W)
۱
۰
Deportes Antofagasta (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
UD Paiosaco
۰
۰
Bergantinos CF
inprogress
۱۸:۳۰
Arosa SC
۱
۰
Pontevedra B
inprogress
۱۸:۳۰
  Slovakia Super Liga
Podbrezova
-
-
FC Spartak Trnava
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Botswana FA Cup
Security Systems FC
۰
۰
Gaborone United
Finished
۱۷:۰۰
  England National League - Division One Midlands Women
Sheffield FC (W)
۱
۰
Leek Town (W)
Finished
۱۶:۳۰
Peterborough United (W)
۲
۱
Northampton Town (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 2. Division
ASIL FC Lysi
۴
۰
Peyia 2014
Finished
۱۷:۰۰
Digenis Morphou
۲
۱
PO Xylotympou 2006
inprogress
۱۷:۰۰
Achyronas Onisillos
۱
۱
PAEEK
inprogress
۱۷:۰۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Dukagjini
۱
۱
KF Llapi Podujeve
Finished
۱۶:۳۰
KF Fushe Kosova
۱
۳
FC Malisheva
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
ASD Romana
۱
۱
Virtus Flaminia
Finished
۱۶:۳۰
Atletico Uri
۲
۱
ASG Nocerina 1910
Finished
۱۶:۰۰
San Marzano Calcio
۱
۱
Budoni Calcio
Finished
۱۶:۰۰
Sassari Calcio Latte Dolce
۱
۱
AS Ostia Mare Lidocalcio
Finished
۱۶:۳۰
Cynthialbalonga
۵
۱
Trastevere Calcio ASD
Finished
۱۶:۳۰
ASD Anzio Calcio 1924
۲
۱
COS Sarrabus Ogliastra
Finished
۱۶:۳۰
  France Division 1 Women
FC Girondins de Bordeaux (W)
۰
۳
Fleury 91 FC (W)
Finished
۱۶:۰۰
St Etienne (W)
-
-
Olympique Lyonnais (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Poland Youth League
Rakow Czestochowa U19
۳
۳
MKS Pogon Szczecin U19
Finished
۱۵:۴۵
Sandecja Nowy Sacz U19
۳
۱
Widzew Lodz U19
Finished
۱۷:۰۰
  India I-League 2nd Division
Maharashtra Oranje FC
۳
۰
Sporting Clube de Goa
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
North Lakes United
۱
۳
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۱:۴۵
  Australia NPL ACT Women
Canberra Olympic (W)
۲
۱
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۸:۰۰
Belconnen United (W)
۱
۴
Gungahlin United (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Rockdale Ilinden U20
۳
۲
Sydney Olympic U20
Finished
۰۶:۰۰
  Canada Premier League
Pacific FC
۱
۰
HFX Wanderers FC
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Club Mercedes
۰
۴
CA Ituzaingo
Finished
۰۱:۳۰
  France Championnat National U19 Group B
Metz U19
۲
۲
AJ Auxerre U19
Finished
۱۶:۳۰
Montferrand U19
۲
۲
Paris FC U19
inprogress
۱۶:۳۰
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
۴
۰
FC 93 Bobigny-Bagnolet-Gagny U19
Finished
۱۶:۳۰
Dijon FC U19
۱
۳
Clermont Foot Auvergne U19
Finished
۱۶:۳۰
  Mauritania Division 1
FC Tevragh Zeina
-
-
ASC Gendrim
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Israel Liga Alef South
Holon Yermiyahu
-
-
Maccabi Kiryat Malakhi
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Australia Capital Territory U23
Canberra Croatia U23
۳
۴
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۶:۰۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
SSV Vorsfelde
۲
۲
FSV Schoningen
Finished
۱۶:۳۰
Rotenburger
۳
۲
STK Eilvese
Finished
۱۵:۳۰
Blau-Weiss Bornreihe
۱
۲
Arminia Hannover
Finished
۱۶:۳۰
1 FC Germ Egestorf/Langreder
۰
۲
Heeslinger SC
Finished
۱۶:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
-
-
U.L.M. Wolfsburg
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Diyarbekirspor Kulubu
۲
۲
Beyoglu Yeni Carsi FK
Finished
۱۵:۳۰
1461 Trabzonspor
۳
۰
1928 Bucaspor
Finished
۱۴:۳۰
Vanspor FK
۲
۱
Altinordu SK
Finished
۱۵:۳۰
Zonguldak Komurspor
۴
۱
Adiyaman FK
Finished
۱۵:۳۰
Kirklarelispor
۳
۰
Serik Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Afjet Afyonspor
۳
۰
Ankara Demirspor
Finished
۱۵:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Coastal Spirit
۴
۴
Cashmere Technical
Finished
۰۴:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
TJ Sokol Nevsova
۰
۰
FS Napajedla
inprogress
۱۷:۰۰
  Slovenia 3.SNL
ND Slovan Ljubljana
۲
۱
NK Jesenice
inprogress
۱۷:۳۰
  England Isthmian Division One South East
Erith & Belvedere
۰
۱
Three Bridges
inprogress
۱۷:۳۰
  Austria Regionalliga West
RW Rankweil
۱
۲
SCR Altach II
inprogress
۱۷:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
Tallinna FC Ararat (W)
۲
۰
Polva FC Lootos (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Argentina Primera A Women
CA Independiente (W)
۰
۰
CA Belgrano (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Luxembourg Promotion D'Honneur
CS Grevenmacher
-
-
FC Berdenia Berbourg
inprogress
۱۷:۳۰
FC Rodange 91
-
-
US Rumelange
inprogress
۱۷:۳۰
Etzella Ettelbruck
-
-
Yellow Boys Weiler-La-tour
inprogress
۱۷:۳۰
Jeunesse Canach
-
-
Avenir Beggen
inprogress
۱۷:۳۰
US Hostert
-
-
FC Alisontia Steinsel
inprogress
۱۷:۳۰
Lorentzweiler
-
-
FC Mamer 32
inprogress
۱۷:۳۰
  Montenegro 2. CFL
Berane
۰
۰
FK Grbalj Radanovici
inprogress
۱۷:۳۰
  Iceland Cup
Augnablik Kopavogur
۴
۲
Kormakur/hvot
inprogress
۱۷:۳۰
Thor Akureyri
۲
۰
Knattspyrnufelag Austfjarda
inprogress
۱۸:۳۰
  Republic of Kosovo First League
FC Phoenix Banje
-
-
KF Trepca Mitrovice
Finished
۱۶:۳۰
FC Suhareka
-
-
KF Trepca 89
inprogress
۱۶:۳۰
KF Vushtrria
-
-
KF 2 Korriku
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Rio Cup U20
Vasco da Gama U20
۲
۱
Botafogo RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Fluminense RJ U20
-
-
Flamengo RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 2
Nea Artaki
۴
۱
Asteras Stavros FC
Finished
۱۶:۳۰
  Nicaragua Primera Division Women
Pedro Joaquin (W)
۲
۳
Somotillo FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Albania Kategoria e Pare
KS Besa Kevaje
۳
۲
KS Kastrioti Kruje
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
RW Walldorf
۵
۲
KSV 1964 Baunatal
Finished
۱۶:۳۰
  Cameroon Elite One
APEJES FC
-
-
PWD Bamenda
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 4
Agios Nikolaos
۲
۲
Almyros
Finished
۱۶:۳۰
Ethnikos Piraeus FC
۲
۰
Panionios NFC
Finished
۱۶:۳۰
Ilisiakos
۲
۱
Peramaikos
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium First Division A - Relegation Group
KV Kortrijk
۱
۱
Royal Charleroi SC
inprogress
۱۷:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Pastoreo FC
۲
۱
Independiente FBC
Finished
۱۶:۳۰
12 de Junio
۱
۳
Resistencia SC
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga IV
ACS Victoria Avram Iancu
۰
۰
AFC Unirea Rosia
inprogress
۱۷:۳۰
  Czech Republic Czech Cup Women
AC Sparta Prague (W)
-
-
SK Slavia Prague (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  North Macedonia League Women
ZFK Ljuboten (W)
۱
۱
FK Kamenica Sasa (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Peru Liga 2
Ayacucho FC
-
-
CD Universidad San Martin de Porres
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Brazil Paraense
Paysandu
-
-
Remo PA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE 2
Atletico La Cruz
-
-
Deportivo Miranda FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Brazil Campeonato Rondoniense
Barcelona RO
-
-
Uniao Cacoalense RO
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Sao Paulo (W)
-
-
Botafogo RJ (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ferroviaria (W)
-
-
Fluminense RJ (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Guatemala Primera Division
Cuilapa FC
-
-
Fraijanes FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Aurora FC
-
-
Barberena
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Israel State Cup Women
Kiryat Gat SC (W)
-
-
AS Tel Aviv University (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Israel Ligat Ha'AL
Hapoel Katamon Jerusalem
-
-
Maccabi Petach Tikva
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hapoel Haifa
-
-
Maccabi Bnei Raina
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
FC Ashdod
-
-
Maccabi Netanya
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Togo Championnat National
AS OTR
-
-
Dyto FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Uruguay Segunda Division
Uruguay Montevideo
-
-
Albion FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Serbia Prva Liga Women
ZFK Moscow (W)
۲
۰
Borac (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Academia Deportiva Cantolao (W)
۰
۲
Sporting Cristal (W)
inprogress
۱۹:۰۰
  Qatar League 2
Al Bidda SC
-
-
Al Shahaniya
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Lusail City
-
-
Al Kharitiyath
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Thermaikos Thermis
۱
۱
Nestos Chrisoupolis
Finished
۱۶:۳۰
Aris Avatou
۳
۲
Doxa Dramas
Finished
۱۶:۳۰
Anagennisi Epanomi
۰
۱
Panthrakikos
Finished
۱۶:۳۰
  Mexico U23 League
Atlas U23
۰
۰
Atletico San Luis U23
inprogress
۱۸:۳۰
Juarez FC U23
۰
۰
Club Tijuana U23
inprogress
۱۸:۳۰
Unam Pumas U23
۱
۰
Club Leon U23
inprogress
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Foerde
۰
۰
Askoy FK
inprogress
۱۸:۳۰
  Slovenia League Women
NK Drava Ptuj (W)
۱
۱
ZNK Krim (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
FK Gornji Rahic
۱
۰
HNK Tomislav
inprogress
۱۸:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
CD Pamplona
۰
۲
UDC Txantrea
inprogress
۱۸:۰۰
  Serbia U19 League
FK Jedinstvo Ub U19
۱
۱
FK Zemun U19
inprogress
۱۸:۰۰
  Italy Serie D, Girone C
US Adriese
۵
۰
Mestre
Finished
۱۶:۳۰
Mori Santo Stefano
۱
۳
Cjarlins Muzane
Finished
۱۶:۳۰
Bassano Virtus 55 ST
۰
۲
Breno
Finished
۱۶:۳۰
Montebelluna
۰
۰
U.C. Montecchio Maggiore
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Verbandsliga
1. FC Mühlhausen 1927
۰
۰
VfR Gommersdorf
Finished
۱۵:۳۰
SKV Rot-Weiss Darmstadt
۱
۱
SV Eintracht Wald-Michelbach
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
Turkspor Augsburg
۰
۱
SV Kirchanschoring
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
CD La Cuadra-Union Puerto
۰
۰
UD Teror Balompie
Finished
۱۳:۳۰
Marino
۱
۳
Tenerife B
Finished
۱۴:۳۰
  Russia FNL 2, Division A Gold
FC Chelyabinsk
۰
۰
Veles Moscow
Finished
۱۳:۳۰
Rodina Moscow U21
۵
۲
Murom
Finished
۱۴:۳۰
Metallurg Lipetsk
۱
۰
FC Ufa
Finished
۱۵:۳۰
FC Krasnodar II
۱
۱
Novosibirsk FK
Finished
۱۶:۳۰
Rotor Volgograd
۰
۰
FC Chayka
inprogress
۱۷:۳۰
  Russia Premier League Women
CSKA Moscow (W)
۴
۲
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Malaga U19
۱
۱
Almeria U19
Finished
۱۳:۳۰
CF Alhendin Balompie U19
۰
۰
Sevilla FC U19
Finished
۱۴:۱۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
Internacional de la Amistad U19
۱
۳
Rayo Vallecano U19
Finished
۱۳:۳۰
Getafe U19
۰
۱
Real Madrid U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Racing Murcia
۱
۴
CF Lorca Deportiva
Finished
۱۳:۳۰
Deportiva Minera
۲
۳
UD Caravaca
Finished
۱۳:۳۰
EG El Palmar CF
۲
۴
CD Plus Ultra
Finished
۱۳:۳۰
Real Murcia B
۱
۰
Alcantarilla FC
inprogress
۱۸:۰۰
Muleno CF
۰
۰
Ciudad de Murcia
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
CD Lealtad
۳
۰
UD Gijon Industrial
Finished
۱۳:۳۰
Llanes
۱
۰
Condal CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Praviano
۲
۰
SD Lenense
Finished
۱۳:۳۰
Aviles Stadium CF
۱
۱
CD Tuilla
Finished
۱۳:۳۰
UC Ceares
۱
۰
Barcia CF
Finished
۱۴:۰۰
L`Entregu CF
-
-
Real Titanico FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Algeria Youth League
GC Mascara U21
۱
۱
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
IB Khemis El Khechna U21
۳
۰
MC El Eulma U21
Finished
۱۳:۳۰
WA Boufarik U21
۱
۱
WA Mostaganem U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Kouba U21
۲
۰
ESM Kolea U21
Finished
۱۳:۳۰
WA Mostaganem U21
۰
۰
JSM Tiaret U21
Finished
۱۳:۳۰
USM Annaba U21
۲
۱
USM El Harrach U21
Finished
۱۳:۳۰
ASM Oran U21
۰
۴
NA Hussein Dey U21
Finished
۱۳:۳۰
  Serbia Superliga Women
Crvena Zvezda (W)
۷
۰
ZFK Sloga Zemun (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Greece Super League Women
Kastoria GPO (W)
۱
۱
OFI (W)
Finished
۱۳:۰۰
Nees Atromitou 2018 (W)
۶
۰
Elpides Karditsas FC (W)
Finished
۱۶:۰۰
Olimpiada Imittos (W)
۳
۲
Larissa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Volos 2004 (W)
۰
۴
FC PAOK Thessaloniki (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
Stolem Gniewino
۱
۰
Sokol Kleczew
Finished
۱۴:۳۰
  Kenya Premier League Women
Vihiga Queens FC (W)
۳
۰
Bunyore Starlets (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Romania Liga 1 Women
CSM Alexandria (W)
۶
۲
Ladies Targu Mures (W)
Finished
۱۱:۳۰
CFF Olimpia Cluj (W)
۲
۰
SSU Politehnica Timisoara (W)
Finished
۱۳:۰۰
Banat Girls FC (W)
۱
۴
Gloria Bistrita (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Western Rage FC
۲
۴
Inner West Hawks
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Perth Redstar FC (W)
۷
۰
UWA-Nedlands FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville FC (W)
۱
۴
Subiaco AFC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Uganda Super League Women
Kawempe Muslim (W)
۲
۱
Rines SS WFC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
Kibi University (W)
۱
۰
FC Yamato Sylphid (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
South Hobart (W)
۱۰
۰
Glenorchy Knights (W)
Finished
۰۷:۳۰
  El Salvador Reserves League
CD Aguila Reserves
۰
۰
Luis Angel Firpo Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Colombia U19 Championship
Plata Vino Tinto Oro U19
۲
۲
Fortaleza CEIF U19
Finished
۰۰:۳۰
  Belarus 1. Division
Maxline Vitebsk
۰
۱
Dinamo Minsk Reserves
Finished
۱۴:۳۰
FC Baranovichi
۲
۱
FK Lokomotiv Gomel
Finished
۱۵:۳۰
FC Molodechno
۳
۱
BATE Borisov Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Finland U20 League
Ilves Tampere U20
۴
۰
FC Kirkkonummi U20
Finished
۱۴:۳۰
GrIFK U20
۴
۱
HJS U20
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
ASD Seravezza Calcio
۱
۲
Poggibonsi
Finished
۱۶:۳۰
Vivi Altotevere Sansepolcro
۱
۲
Ghivizzano Borgoamozzano
Finished
۱۶:۳۰
Orvietana
۱
۳
Pianese
Finished
۱۶:۳۰
US Gavorrano
۱
۱
ASD Sporting Trestina
Finished
۱۶:۳۰
Grosseto
۳
۰
Real Forte Querceta
Finished
۱۶:۳۰
  Uganda Division 2
Kiyinda Boys
۲
۱
Kaaro Karungi FC
Finished
۱۵:۳۰
Mbale Heroes
۰
۰
Booma FC
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
Portici 1906
۰
۵
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۶:۰۰
Licata
۲
۰
USD Ragusa
Finished
۱۶:۳۰
Nuova Gioiese
۲
۲
Citta di Sant Agata
Finished
۱۶:۳۰
ASD San Luca
۰
۱
Vibonese Calcio
Finished
۱۶:۳۰
  Cameroon Elite Two
Renaissance FC de Ngoumou
۱
۱
Foncha Street Of Bamenda
Finished
۱۶:۰۰
AS FAP
۱
۱
Unisport Bafang (Haut-nkam)
Finished
۱۶:۰۰
Racing de Bafoussam
۱
۱
Tonnerre Yaounde
inprogress
۱۸:۰۰
Eding Sport FC
۰
۱
Bafmeng United
inprogress
۱۸:۰۰
  Austria 2. Landesliga
St. Veit/Glan
۱
۱
Usv Hengsberg
Finished
۱۶:۰۰
DSG Sele Zell
۱
۳
Launsdorf
Finished
۱۶:۳۰
  Armenia 1. Division
Pyunik II
۰
۱
FC Alashkert II
Finished
۱۵:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
Thun II
۲
۳
FC Solothurn
Finished
۱۵:۳۰
FC La Sarraz
۳
۲
Team Vaud Lausanne II
Finished
۱۶:۰۰
FC Portalban-Gletterens
۳
۲
FC Naters
Finished
۱۶:۳۰
  Montenegro First League
FK Arsenal Tivat
۱
۰
FK Sutjeska Niksic
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 2nd Division Women
Team Viborg (W)
۱
۰
Kolding IF II (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 2nd Division Relegation Group
Thisted FC
۱
۲
Fremad Amager
Finished
۱۵:۳۰
  England Professional Development League
Burnley U21
۲
۰
Charlton Athletic U21
Finished
۱۵:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
FC Tver
۱
۱
FC Irkutsk
Finished
۱۴:۳۰
Dynamo Vologda
۱
۰
Zvezda Sankt-Peterburg
Finished
۱۵:۳۰
Torpedo Vladimir
۱
۴
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
VfB Germania 1900 Halberstadt
۲
۰
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۵:۳۰
VfB Auerbach
۴
۱
Magdeburg II
Finished
۱۵:۳۰
VfL Halle 1896
۰
۰
FSV Motor Marienberg
Finished
۱۵:۳۰
SC Freital
۳
۱
VfB 1921 Krieschow
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Skedsmo
۰
۲
Funnefoss/Vormsund
Finished
۱۵:۳۰
Spjelkavik
۰
۰
Lokomotiv Oslo
inprogress
۱۷:۱۵
Gjelleraasen
۰
۱
Træff
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Baiano U20
Jacuipense U20
۰
۰
AD Bahia de Feira U20
Finished
۱۵:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Newroz SC
۰
۲
Zakho
Finished
۱۵:۳۰
  Lithuania A Lyga Women
FC Hegelmann (W)
۴
۰
FK Banga Gargzdai (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Burundi Premier League
Sports Dynamic
۱
۱
Tigre Noir CS
Finished
۱۴:۳۰
Vital'O FC
۱
۰
Le Messager Ngozi
inprogress
۱۷:۰۰
  Spain Regional League
CD Puerto Cruz
۲
۱
Atletico Tacoronte
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Enskede IK
۲
۱
Åtvidabergs FF
Finished
۱۴:۳۰
Mjolby AI FF
۰
۳
Nacka Iliria
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Superettan
Trelleborgs FF
۱
۰
Sandvikens IF
Finished
۱۴:۳۰
Helsingborgs IF
۱
۱
Utsiktens BK
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Maranhense
Sampaio Correa-MA
-
-
Maranhao MA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید