0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Turkey Cup
Galatasaray SK
-
-
Fatih Karagumruk
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  United Arab Emirates UAE Pro League
Al Ain
-
-
Hatta Dubai
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۵
Ittihad Kalba
-
-
Al Bataeh
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
  Saudi Arabia Profesional League
Al Raed Buraidah
-
-
Al Feiha
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Qatar Stars League
Al-Wakra
-
-
Al Markhiya
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Al-Ahli Doha
-
-
Umm Salal
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Al-Shamal
-
-
Al Muaidar
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Netherlands KNVB Cup
Feyenoord Rotterdam
-
-
FC Groningen
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Mexico LIGA MX
Club Tigres de la UANL
۱
۰
FC Juarez
Finished
۰۴:۳۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۱
۱
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۶:۳۰
  Brazil Paulista Serie A1
Portuguesa Desportos
۰
۲
Palmeiras
Finished
۰۲:۰۰
Inter de Limeira
۰
۳
Sao Paulo FC
Finished
۰۴:۰۵
  South America Copa Libertadores, Qualification
Atletico Nacional de Medellin
۰
۳
Nacional Asuncion
Finished
۰۴:۰۰
Botafogo RJ
۶
۰
Aurora
Finished
۰۴:۰۰
Club Nacional de Montevideo
۲
۰
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۱:۳۰
  Costa Rica Primera Division
CS Herediano
۴
۰
AD Municipal Liberia
Finished
۰۵:۳۰
AD Guanacasteca
۱
۰
CS Cartagines
Finished
۰۰:۳۰
Sporting San Jose
۴
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۴:۰۰
  France Coupe de France
Le Puy
-
-
Stade Rennes FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Indonesia Liga 2
Semen Padang
۱
۰
Malut United FC
inprogress
۱۱:۳۰
PSBS Biak Numfor
۴
۰
Persiraja Aceh
Finished
۰۹:۰۰
  Belgium Beker van Belgie
Royal Antwerp FC
-
-
KV Oostende
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Guatemala Liga Nacional
Antigua Guatemala
۱
۰
CSD Municipal
Finished
۰۵:۳۰
Deportivo Coatepeque FC
۱
۲
Malacateco
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Mixco
۲
۱
Guastatoya
Finished
۰۱:۳۰
Huehueteco Xinabajul
۰
۰
Club Xelaju
Finished
۰۳:۳۰
Achuapa FC
-
-
Zacapa Tellioz
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Switzerland Swiss Cup
FC Sion Sitten
-
-
BSC Young Boys Bern
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  North and Central America CONCACAF Gold Cup Women, Group C
Paraguay (W)
۳
۲
El Salvador (W)
Finished
۰۵:۳۰
Canada (W)
۳
۰
Costa Rica (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Jamaica Premier League
Harbour View FC
۱
۲
Treasure Beach FC
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Copa do Brasil
Petrolina SFC
۳
۲
FC Cascavel
Finished
۰۲:۰۰
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
۰
۲
Internacional RS
Finished
۰۲:۳۰
Maranhao MA
۱
۲
Ferroviario
Finished
۰۲:۰۰
Murici
۲
۱
AD Confianca SE
Finished
۰۲:۰۰
Gremio Atletico Sampaio RR
۰
۱
Brusque
Finished
۰۳:۰۰
Operario MS
۰
۰
Operario PR
Finished
۰۴:۰۰
Itabuna BA
۰
۸
Nova Iguacu FC
Finished
۰۲:۰۰
Maringa PR
۲
۰
America Mineiro MG
Finished
۰۱:۴۵
CEO Varzeagrandense
۰
۰
Criciuma EC
Finished
۰۴:۰۰
Portuguesa Santista SP
۰
۱
SER Caxias
Finished
۰۳:۰۰
Humaita
۱
۱
Sampaio Correa-MA
Finished
۰۴:۰۰
Villa Nova MG
۱
۰
AA Aparecidense
Finished
۰۳:۰۰
EC Agua Santa SP
۲
۱
EC Jacuipense
Finished
۰۳:۰۰
Trem AP
۰
۴
Sport Club do Recife
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Copa do Nordeste
America RN (Rio Grande do Norte)
۲
۲
Treze FC
Finished
۰۱:۳۰
River AC
۱
۰
Itabaiana
Finished
۰۱:۳۰
Ceara SC CE
۲
۲
ABC Futebol Clube
Finished
۰۴:۰۰
CRB Clube de Regatas Brasil
۰
۱
EC Bahia
Finished
۰۴:۰۰
  Portugal Taca de Portugal
Santa Clara
-
-
FC Porto
Interrupted
۱۹:۳۰
  Philippines UAAP Championship
Ateneo De Manila University
۴
۰
University Of The East
Finished
۱۰:۳۰
  Argentina Copa Argentina
San Lorenzo
۱
۰
Independiente Chivilcoy
inprogress
۰۳:۴۰
  Brazil Paulista Serie A4
GD Saocarlense
۰
۱
Barretos SP
Finished
۰۱:۳۰
XV de Jau
۱
۱
SKA Brasil
Finished
۰۲:۳۰
AA Francana
۲
۱
GO Audax SP
Finished
۰۲:۰۰
Uniao Barbarense
۱
۰
Atletico Penapolense
Finished
۰۲:۰۰
  Brazil Paraense
Remo PA
۱
۱
Sao Francisco PA
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Paulista Serie A3
Sertãozinho FC
۱
۰
Bandeirante EC SP
Finished
۰۱:۳۰
EC Lemense SP
۲
۳
Itapirense
Finished
۰۱:۳۰
Gremio Prudente
۲
۱
Uniao Suzano Ac Sp
Finished
۰۲:۰۰
Red Bull Bragantino II
۳
۰
Rio Preto
Finished
۰۰:۳۰
Marilia SP
۳
۰
Desportivo Brasil
Finished
۰۲:۴۵
  India Indian Super League
Odisha FC
-
-
East Bengal FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFC Ludogorets Razgrad
-
-
FC CSKA 1948
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Indonesia Liga 3
Tri Brata Rafflesia FC
۹
۰
PS Tunas Muda Bengkulu
inprogress
۱۰:۳۰
Benteng HB
۰
۰
Gurita Kaur FC
inprogress
۱۲:۳۰
  Brazil Copa Verde
Aguia de Maraba
۰
۲
Rio Branco AC
Finished
۰۲:۳۰
Tocantinopolis EC
۲
۱
Manauara EC AM
Finished
۰۲:۳۰
Uniao Rondonopolis MT
۴
۰
Costa Rica EC
Finished
۰۲:۳۰
Real Noroeste Capixaba FC
۱
۲
Rio Branco ES
Finished
۰۱:۳۰
  Uruguay Copa Uruguay
Plaza Colonia
۰
۱
Defensor Sporting
inprogress
۰۳:۳۰
  India I-League
Namdhari
-
-
Gokulam FC
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Nigeria NPFL
Enyimba
-
-
Gombe United
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Shooting Stars 3SC
-
-
Bendel Insurance
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Abia Warriors
-
-
Kwara United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Romania Liga I
FC Botosani
-
-
Sepsi Sfantu Gheorghe
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
SC FC Petrolul Ploiesti
-
-
Universitatea Craiova
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Greece Super League 2, Group A
AEK Athens B
-
-
Apollon Pontou FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Vietnam U19 Championship
PVF U19
۱
۲
Nghe An U19
Finished
۱۰:۳۰
  Honduras Liga Nacional
Genesis Huracan
۱
۰
Real Espana
Finished
۰۲:۳۰
CD Real Sociedad
۱
۳
Motagua
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Recopa Gaucho
Sao Luiz RS
۲
۰
Gremio Porto Alegrense RS
Finished
۰۲:۰۰
  India Santosh Trophy
Railway FC
۰
۰
Karnataka Sports Association
inprogress
۱۲:۳۰
Manipur
۴
۱
Mizoram
Finished
۰۸:۰۰
  Mexico U23 League
Club Tijuana U23
۰
۰
Monterrey U23
Finished
۰۳:۱۵
  North and Central America CONCACAF Champions League
FC Cincinnati
۴
۰
Cavaliers FC
Finished
۰۳:۳۰
Nashville SC
۴
۰
Moca FC
Finished
۰۵:۴۵
  Cyprus Cyprus Cup
Anorthosis Famagusta
-
-
Aris Limmasol
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Apollon Limmassol FC
-
-
AEK Larnaca
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Honduras Reserve League
Olancho FC Reserves
۲
۰
Lobos UPNFM Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Colombia Primera B
Llaneros FC
۰
۰
Real Cartagena
Finished
۰۳:۰۰
  Mexico Liga de Expansion MX
Alebrijes Oaxaca
۱
۱
Mineros De Zacatecas
Finished
۰۴:۳۵
  Hungary Hungary Cup
Szentlorinc SE
-
-
Nyiregyhaza Spartacus FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Ujpest FC
-
-
Paksi FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense 1
Avai
۱
۰
Barra FC
Finished
۰۱:۳۰
  World Friendly International Matches U19
North Macedonia U19
-
-
Bosnia and Herzegovina U19
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  Algeria Youth League
ASO Chlef U21
۰
۰
MC El Bayadh U21
inprogress
۱۲:۳۰
NC Magra U21
-
-
MC Oran U21
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
USM Alger U21
-
-
JS Kabylie U21
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
USM Khenchela U21
-
-
CR Belouizdad U21
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Paradou AC U21
-
-
US Biskra U21
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
ES Setif U21
-
-
MC Alger U21
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Israel Liga Alef South
Hapoel Ironi Herzliya
-
-
Maccabi Shaarayim
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Shimshon Tel Aviv
-
-
Maccabi Yavne
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Peru Liga 1 - Apertura
Alianza Atletico
-
-
Deportivo Garcilaso
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Belgium U21 Pro League
Westerlo U21
-
-
Lommel U21
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group F
Jamaica U20
۳
۲
Bermuda U20
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Copa de la Liga Reserves
Central Cordoba Reserves
۰
۰
Estudiantes La Plata Reserves
Cancelled
۰۳:۳۰
Racing Club de Avellaneda Reserves
۱
۳
CA River Plate Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Israel State Cup
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
-
-
Hapoel Ramat Hasharon
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
-
-
Hapoel Petah Tikva
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Piauiense
AE Altos
-
-
Fluminense PL
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Denmark U19 Ligaen
Esbjerg U19
-
-
Brondby U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Ethiopia Premier League
Dire Dawa
-
-
Hambericho Durame
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Bahir Dar Kenema
-
-
Ethiopian Medhin
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Iceland League Cup, Group 3
Stjarnan
-
-
HK Kopavogur
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Iceland League Cup, Group 2
Fylkir Reykjavik
-
-
Throttur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Panama First Division Women
Chorrillo FC (W)
۱
۱
Deportivo Chiriqui (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Uganda Premier League
Busoga United FC
-
-
Gadaffi
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Vipers
-
-
Bright Stars FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Egypt Premier League
El Zamalek
-
-
El Dakhleya
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Smouha
-
-
Future FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Mexicali FC
۰
۴
Real Apodaca FC
Finished
۰۳:۳۰
  Costa Rica Cup Women
Alajuelense (W)
۱
۱
Saprissa (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Nicaragua Primera Division
HYH Export Sebaco FC
۲
۳
Real Esteli FC
Finished
۰۰:۳۰
  El Salvador Segunda Division
Tiburones de Sonsonate
۰
۲
CD Titan
Finished
۰۰:۳۰
FC Los Laureles
۶
۰
C.S.D Vendaval
Finished
۰۰:۳۰
CD Racing Junior de Armenia
۱
۱
Once Lobos Chalchuapa
Finished
۰۰:۳۰
San Pablo Municipal
۳
۱
CD Inca
Finished
۰۰:۳۰
  Israel Liga Bet North
FC Tzeirei Tamra
-
-
Maccabi Ironi Yafia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  World Friendly Club Matches
Young Boys II
-
-
Viby IF
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Vanlose
-
-
Hellerup IK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید